LCD firmy medion - proszę o opinie

sily

Użytkownik
Użytkownik
cena na allegro kusi, czy tanie mięso psy jedzą?? proszę o opinie

venom85

Użytkownik
Użytkownik
jaka cena taka jakosc

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Medion = badziew.
Firma ta produkuje sprzet "z mchu, gowna i paproci". Generalnie jest to chlam, ktory nalezy omijac szerokim lukiem

venom85

Użytkownik
Użytkownik
sprawdz samsungi,sa nie zle mam takiego 6 generacji,ale gralem juz na takim 5generacji i musze powiedziec,ze bardzo dobra jakosc za rozsadna cene

sily

Użytkownik
Użytkownik
ceny samsungow tez ciekawe

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Samsung to bardzo dobra firma i warto zainteresowac sie jej oferta.

sily

Użytkownik
Użytkownik
na allegro jest wiele uzywanych lcdkow, nawet tak 700 zl +, hmmm moze warto bedzie sie skusic na jakis model

Samsungi dobra firma? Sam mam samsunga i nie jestem do końca przekonany czy jakoś powalająca (seria 6) głośniki jakieś badziewne a przy podłaczeniu dobrego kabla hdmi obraz miejscami drga...

berials

Użytkownik
Użytkownik
Za 700zł kupisz już nowy monitor/tv LG M227WDP (22") A Medion to elektronika jednorazowego użytku.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Powiem tak pierwszy raz słyszę o "Medion"

Polecam NOWY MONITOR LCD SAMSUNG B2230H 21,5" FULL HD (1446124801) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy sam niedawno kupiłem i jestem mega zadowolony

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Samsungi dobra firma? Sam mam samsunga i nie jestem do końca przekonany czy jakoś powalająca (seria 6) głośniki jakieś badziewne a przy podłaczeniu dobrego kabla hdmi obraz miejscami drga...
Przesadzasz. Też mam samsunga LE32C450 i tylko do głośniczków moge się czepić bo faktycznie jakieś badziewne.

Co do kwestii tego tematu to jak pisze H3XTOR - za takie pieniądze to lepiej monitor z tunerem (bądź bez :)) wziąć niż badziewny TV.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Do góry Bottom