Left 4 Dead 2 - Expert Realism mode

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko.
Jakoże Left 4 Dead 2 wychodzi za wielkie niedługo proponuję się umówić na jakąś konkretną date... Wiem że jest achievement za przejście wszystkich kampanii na expercie ale jest też za przejście z tzn. Realism mode... Moja znajomość angielszczyzny mówi mi że 'Realism mode' tylko grę utrudnia... :p

Podsumowując.. Chciałbym się wstępnie umówić na 5 kampanii ( chyba 5... :p ) Na expercie i potem wybrać najłatwiejszą na ten Realism mode. Można również spróbować ten sposób z l4d 1 :p Przejść 4 rozdziały na easy, wyjść do lobby, zmienić na expert i skończyć ''Chapter Finale''. Mi i moim ziomkom to w każdym bądź razie działało... :p

Proponuję wstępnie 20 listopad (piątek) ponieważ data premiery (17.11) jest we wtorek a reszta chyba wyjaśnia sama za siebie... :p

GG:8038927
GT:Cookiesh

Pozdrawiam.
Cookiesh.

Edit:A tu zapraszam na lekturę achievementów do l4d2 ;Left 4 Dead 2 - www.xbox360achievements.org
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Można również spróbować ten sposób z l4d 1 :p Przejść 4 rozdziały na easy, wyjść do lobby, zmienić na expert i skończyć ''Chapter Finale''. Mi i moim ziomkom to w każdym bądź razie działało... :p

[/URL]


Ten sposob juz od dawien dawna nie dziala w L4D.Wiec watpie zeby w L4D2 byl on dostepny...;/
 
S

sebool12

Guest
Ten sposób psuł całą zabawę w L4D ;/, ja mogę grać jak coś ale tylko na poziomie ekspert(w demko też :p)
 

AmareuX

Świeżak
Świeżak
witam ponownie .
trochę pośpieszony temat ale ok...aha i tak jest 5 kampani ^^....jak nie będę miał problemów z odbieraniem głosu innych graczy to mogę :D
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
Znaczy wiem że psuje.. ale na mój dawny poziom skilla, to był jedyny sposób ;p (Chyba że graliśmy we dwóch z kolegą i podłączaliśmy się do japońców, wtedy to łatwiej niż tym sposobem :p )
 

AmareuX

Świeżak
Świeżak
ja odpadam bo mam bana.
 
P

pietrasz

Guest
ja może zagram :D
 

JaXa

Użytkownik
Użytkownik
Cookiesh ja też zagram :p
 

Fazzer

Użytkownik
Użytkownik
Za dużo osób dostaje bana..
 

Do góry Bottom