Left 4 Dead

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Jeah. juz wyszło. czy ktos zassał? znalazłem jedną recenzje na 95%. Gral ktos z was w ten szpil juz i moze cos o nim powiedziec?
 

Vegan

Banned
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

Narazie nie mam premium, ale chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto grał czy jest coop na split screen'ie (czyli prosto mówiąc czy można przechodzić gre z 2-graczem przy jednej konsoli)
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

ja wlasnie sciagam jutro po szkole nagram i napisze co i jak :)
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

Wedlug recenzji zapowiada sie jazda bez trzymanki http://www.gamerankings.com/htmlpages2/937407.asp
 

mattbos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

tak gre przeszedlem kruciutka silnik graficzny z half file 2:/ i najwiekszy minus zlamane 3 zasady zombi:
zabi nie biegaja
zabi nie skacza
zabi nie mysla
tu jest wszystko inaczej duzym plusem gry jest jezyk sa polskie napisy
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

Te 3 zasady zostały złamane już dużo wcześniej np. w filmie 28 dni później i muszę powiedzieć, że wyszło to tam bardzo fajnie. Wyobraź sobie jaka nudna byłaby ta gra, gdyby zombiaki były takie jak np. w Resident Evil.
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

mattbos napisał:
tak gre przeszedlem kruciutka silnik graficzny z half file 2:/ i najwiekszy minus zlamane 3 zasady zombi:
zabi nie biegaja
zabi nie skacza
zabi nie mysla
tu jest wszystko inaczej duzym plusem gry jest jezyk sa polskie napisy
a czy to jest rzeczywiście tylko gra multi? Ile grałeś i jak wygląda single?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

Póki co grałem tylko w demo co-op z kumplem, genialna gra na wolny czas i odstresowanie :) Animacje modeli i zachowanie wszystkich npc zadziwiają, nie sądziłem że można zrobić taką grę na silniku source.
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

gra warta świeczki ?
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

przeszlem z kumplem tą gre w 40 minut :)
nie warto jej sciagac a co dopiero kupywac Oryginała...
mamy marne 5 misji i jeszcze mozemy sobie wybrac od ktorej chcemy zaczac ;D bez sens
 

Pavel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

Nafta-Katowice napisał:
przeszlem z kumplem tą gre w 40 minut :)
nie warto jej sciagac a co dopiero kupywac Oryginała...
mamy marne 5 misji i jeszcze mozemy sobie wybrac od ktorej chcemy zaczac ;D bez sens
a czemu tu sie dziwic jak gra jest nastawiona na tryb MP? SP to zwykly tutorial, aby wyczaic co i jak sie robi w grze :) Tu na potwierdzenie moich slow masz poczatek z opisu gry na GOLu
Left 4 Dead studia Turtle Rock to gra z gatunku drużynowych strzelanek w stylu Counter Strike z bardzo silnymi akcentami właściwymi dla survival horrorów.
 

chrisu1982

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

pogram w demko i WOW
rewelacja tym bardziej, ze ostatnio ogladalem Dead Set i klimat podobny
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

spike200 napisał:
genialna gra na wolny czas i odstresowanie :)
Zgadzam się. Od kilku chodzę nieźle zdenerwowany ale jak sobie zapodam Left 4 Dead to odrazu lepiej. Pograłem z kumplem i zabawa była tip top. Online pewnie będzie jeszcze więcej radochy ;D
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Left 4 Dead

wy gracie po lanie czy split screen?
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Ja po tym jak zassałem gre z rs'a w Single player gralem 5 minut odrazu przezucilem się na mp! Szkoda ze gra jest taka krótka dziś zaczełem i dziś skończyłem ale przejdę ja pewnie jeszcze z 5 razy. Jesli miałby ktoś ochote na partyjke to zapraszam nick xlive JaxoNxx !!
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram w to na PC i tylko w Singlu ale gierka jest na prawdę fajna. znakomity odstresowywacz a i przestraszyć potrafi. mile zaskoczony jestem tą grą, mimo że kampania single jest, aby była, ale fajnie się gra. polecam.
 

ajaxdg

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przeszlem z kumplem tą gre w 40 minut :)
nie warto jej sciagac a co dopiero kupywac Oryginała...
mamy marne 5 misji i jeszcze mozemy sobie wybrac od ktorej chcemy zaczac ;D bez sens
hmmm w 40 minut całą grę? chyba nie bardzo... bo tam nie ma 5 misji tlko jakies 20...

na singlu wciaga a co dopiero na multi :) także polecam
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie. jest kilka kampanii a w każdej po kilka misji. pozatym za darmo ma i jeszcze marudzi! gierka jest fajna. krótka bo kampania singla jest aby była, a gra z założenia miała być na multi. mimo to i tak się fanie gra. dawno mnie tak nie wciągnął tytuł zaden. żeby to trzeba było kupić to ja rozumiem że nie, ale za darmo kawał dobrej gierki i jeszcze marudzić.

a pozatym jak się idzie zeby jak naszybciej przejść to i może w 40 minut pęknie. Obliviona też można przejść w godzinę ale nie o to chodzi. w L4D też trzeba zaglądać wszędzie, bo są poukrywane miejscówki z zombiakami. gra nie polega na tym żeby uciec jak najszybciej przed zombiakami tylk żeby ich rozp********!!! :D
 

Ar7i

Użytkownik
Użytkownik
Nafta-Katowice przeszedłeś grę w 40 min(hah) po pierwsze nie grę a jeden epizot z czterech i to na poziomie łatwym... Singiel w grze jest taki sobie przejdziesz każdy epizot i więcej do niej nie wrócisz z kolej Multi powala na rzęsy przeszedłem 3 razy jeden epizot a dalej nie pamiętam którędy szedłem i tu nie chodzi o to ze lokacje za rozlegle bo mówiąc tak bym skłamał porostu w grze dzieje się tyle ze nawet drogi nie potrafisz zapamiętać jak dla mnie multiplayerowy hicior. Przejść grę z czterema kumplami na poziomie Ekspert to Majstersztyk jeśli ktoś uważa ze GoW na Insait jest trudne to nie wie co mówi w poruwnaniu z tym. W grze trzeba myśleć myśleć i jeszcze ras myśleć przy każdym zakręcie trzeba być czujny granie bez sensownego planu w multi nie przejdzie o dziwo w singlu jest trochę łatwiej bo boty trzymają się ciebie nie chodzą gdzie im się spodoba. Wrażenia z gry są nie zapomniane wyobraźcie sobie sytuacje czterech ocalałych w jednej łazience stawia czoło z kolejnymi falami Zoombi... śmieszne... nie prawdziwe w nie których momentach innego sposobu na przetrwanie nie ma.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Nafta-Katowice przeszedłeś grę w 40 min(hah) po pierwsze nie grę a jeden epizot z czterech i to na poziomie łatwym... Singiel w grze jest taki sobie przejdziesz każdy epizot i więcej do niej nie wrócisz z kolej Multi powala na rzęsy przeszedłem 3 razy jeden epizot a dalej nie pamiętam którędy szedłem i tu nie chodzi o to ze lokacje za rozlegle bo mówiąc tak bym skłamał porostu w grze dzieje się tyle ze nawet drogi nie potrafisz zapamiętać jak dla mnie multiplayerowy hicior. Przejść grę z czterema kumplami na poziomie Ekspert to Majstersztyk jeśli ktoś uważa ze GoW na Insait jest trudne to nie wie co mówi w poruwnaniu z tym. W grze trzeba myśleć myśleć i jeszcze ras myśleć przy każdym zakręcie trzeba być czujny granie bez sensownego planu w multi nie przejdzie o dziwo w singlu jest trochę łatwiej bo boty trzymają się ciebie nie chodzą gdzie im się spodoba. Wrażenia z gry są nie zapomniane wyobraźcie sobie sytuacje czterech ocalałych w jednej łazience stawia czoło z kolejnymi falami Zoombi... śmieszne... nie prawdziwe w nie których momentach innego sposobu na przetrwanie nie ma.
przekonales mnie zassam :)
 

Do góry Bottom