Legalność premium Battlefielda 3 premium

cder

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Chciałem sobie kupić właśnie premium i na aledrogo jest coś takiego:BATTLEFIELD 3 PREMIUM na XBOX 360 | AUTOMAT 24/7 ! (2867869671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - czy nie grozi ban?,mam ktoś jakieś doświadczenia?
 

WerJar

Banned
o w ciągu 3 minut dostaniesz dane do konta z którego pobierasz dodatek!

Jeżeli on sam zakupywał te konta, to możesz kupić/pobrać spokojnie lecz! Jeżeli te konta są kupywane lub kradzione od chinczyków czy amerykanów, nawet nie kupuj ban po tygodniu może być a potem płacz zgrzytanie zębów.
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
no tak tylko on na pewno powie że to legal,kurde trochę strach
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
kupuj, ja kupiłem już dawno, konto dostałem z 0G(czyli tylko pod premium stworzone) i przeniosłem licencję po 2 miesiącach :)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
kupywalem wszystkie dodatki czyli premium cale :D za 80 zl :D i do dzis nie mam bana:D
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jest to nielegalne i ryzyko bana jest. Legalny BF Premium kosztuje ponad 100zł :)
 

trac3r

Użytkownik
Użytkownik
novy66 Premium kosztuje 180zł najtańszy... A dwa... ban na co? Na konsole? Bo troche by to było dziwne za jedną głupią grę dostać bana na całą konsole jak przy przeróbce...
 

L3coL

Świeżak
Świeżak
Ja kupiłem i żaluje, moge dalej grać, ale to co się stało, nie odpowiada mojemu komfortowi psychicznemu.

Otóż za każdym razem gdy przeloguje się na swój profil już po wejsciu z jego profilu , wyskakuje ramka '' profil został uszkodzony i nie moze zostac uzyty'' na szczęście moge kliknac nie , i po ustawieniu wszystkiego od nowa.. jasnosci czulosci przyciskow itd. moge grać, ale za kazdym razem jak wylacze kasują sie ustawienia . Jak chcesz zaoszczędzić to kupuj. Niby warto, ale nigdy nie wiesz.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja kupiłem i żaluje, moge dalej grać, ale to co się stało, nie odpowiada mojemu komfortowi psychicznemu.

Otóż za każdym razem gdy przeloguje się na swój profil już po wejsciu z jego profilu , wyskakuje ramka '' profil został uszkodzony i nie moze zostac uzyty'' na szczęście moge kliknac nie , i po ustawieniu wszystkiego od nowa.. jasnosci czulosci przyciskow itd. moge grać, ale za kazdym razem jak wylacze kasują sie ustawienia . Jak chcesz zaoszczędzić to kupuj. Niby warto, ale nigdy nie wiesz.
Próbowałeś pobrać swój profil raz jeszcze z XBL?

Ja zakupiłem takowe konto (ponad miesiąc temu ) i do tej pory żadnego bana nie ma.
 

L3coL

Świeżak
Świeżak
Narazie i tak mi to powiewa bo w bFA nie moge graĆ ! Kombinuje jeszcze bo mam radiówke, ale robiłęm wszystko nat porty itd. teraz czekam az mi gosciu od sieci odblokuje te porty i jak to nic nie da to pierd tego bfa. a Grać sie i tak da chu ze wyskakuje uszkodzony profil :) Bede na serio zalował jak sie cos skasuje albo przez jakas nieprawidlowosc wykryja coś. whateva. Wesołych, ide naparzać w halo 4 wpadło pod krzaka, bo choinki nie było :D
chodzi o to ze w bf mam lagi :p bo pingi po 40
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
Czyli pewnie jest tak że pobieram jakiś profil na swoją konsole z tym premium,po jakim czasie mogę przenieść licencje na swój profil i skasować ten pobrany?
 

MCCiura

Świeżak
Świeżak
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc chciałbym się dowiedzieć czy jak nie mam wgl BF3 to czy jak kupie
BATTLEFIELD 3 PREMIUM XBOX 360 + AUTOMAT 24/7 (2883695528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
To nic więcej nie będę musiał kupować?
Czy Będe musiał mieć zwykłego BF3 z online passem i dopiero będę mógł grać w premium?
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
musisz mieć BF3 z passem
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc chciałbym się dowiedzieć czy jak nie mam wgl BF3 to czy jak kupie
BATTLEFIELD 3 PREMIUM XBOX 360 + AUTOMAT 24/7 (2883695528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
To nic więcej nie będę musiał kupować?
Czy Będe musiał mieć zwykłego BF3 z online passem i dopiero będę mógł grać w premium?
Ten Premium to jest tylko dodatek więc musisz mieć podstawkę z online passem :)
 

Do góry Bottom