LEGO BATMAN Osiągnięcia dla 2 gracza :/

Yorgen89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest taki problem bo gram sobie z kuzynem w tą gierkę i za przechodzenie epizodu dostaję osiągnięcie tylko ja.. i nie wiem czemu tak jest. Inne osiagniecia takie co trzeba cos zrobic pare razy albo cos to kuzyn tez dostaje ale takie typowe jesli chodzi o przechodzenie gry to juz nie. Jakies pomysły co zrobic?
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
tak, achievmenty dostaje tylko ten profil ktory jest zalogowany jako głowny na pierwszym padzie do xboxa
 

Yorgen89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no ale to jest lipa bo nie dostajemy osiągnięcie obaj naraz :/ tylko trzeba 2 razy wszystko przechodzic
 

mati1103

Użytkownik
Użytkownik
no lipa miałem ten sam problem ale potem się skapłem
 

Adam Sz

Użytkownik
Użytkownik
no ale to jest lipa bo nie dostajemy osiągnięcie obaj naraz :/ tylko trzeba 2 razy wszystko przechodzic
stary tak się tym przejmujesz? ;)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
w LEGO jest taki fun we dwóch ze mozna srac na acziwki i przejsc ta gre na 100 sposobów :p zamierzam kupić jakiegoś :p
 

Krizzo

Użytkownik
Użytkownik
Polecam LEGO Indiana Jones (testowałem na sobie .).
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Polecam LEGO Indiana Jones (testowałem na sobie .).
A długi jest ten LEGO Indiana Jones ?? i czy sie da grać na 2 pady tzn. coop z kumplem, bo wiem tylko ze w Batman się da??
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
A długi jest ten LEGO Indiana Jones ?? i czy sie da grać na 2 pady tzn. coop z kumplem, bo wiem tylko ze w Batman się da??
Długi jak długi, ja z bratem kiedyś go skończyliśmy w dwa dni grając max po 4h dziennie. Ale pozniej jeszcze chwile pogralismy zeby ukonczyc pare etapow na jak najwiekszy %.

Mysle ze dlugosciowo pokrywa sie z Batmanem.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
czyli da sie grac na 2 pady :p w coopie ?? a niezła zabawa jest ?? może sie skuszę bo cena niewysoka
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
czyli da sie grac na 2 pady :p w coopie ?? a niezła zabawa jest ?? może sie skuszę bo cena niewysoka
Tak da się grać w CO-OPie wszystkie etapy. Po prostu drugi pad naciska start w każdym momencie i zastępuje komputer w roli twojego pomocnika :). Przednia zabawa dla każdego takie moje zdanie :).
 

Dentinity

Użytkownik
Użytkownik
We wszystkich grach LEGO jest możliwośc grania na dwa pady. Oprócz Batmana i Indiany są jeszcze Star Wars'y, które polecam ;)
 

john09

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie dotyczace osiagniec, zakupilem gre aby grac w z kumplem, ale jak widze osiagniecia w czasie przechodzenia wpadaja tylko na jedno konto niestety, oboje jestesmy zalogowani na osobnych profilach. Czy w kazdej grze lego tak jest? Bez sensu jak trzeba przejsc gre 2 razy aby zdobyc calaka:(
 

xtomashx

Użytkownik
Użytkownik
osiagniecia zwiazane z fabula wpadaja dla kazdego ale juz takie jak zabicie kogos iles tam razy nie... trzeba to robic osobno dla kazdego profilu
 

john09

Użytkownik
Użytkownik
kurde, wlasnie przechodzimy razem fabule i wpadaja tylko dla 1 gracza:(
 

speeder114

Banned
ODPOWIEDŹ DLA Sherfixa

1. Da się gać w co-op.
2. Zabawa jest !!!!!!!!!!
3. Jak cena niewysoka to KUPUJ !!!
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Wychodzi teraz Lego Harry Potter. Z filmików też jest ok.
 

Do góry Bottom