LEGO The Lord of the Rings (2012) XBOX360-COMPLEX

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



RELEASE: LEGO.The.Lord.of.the.Rings.XBOX360-COMPLEX
 

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na zatoce piratów już jest :tennis:, możliwe, że już ma wersję PL w sobie, jak uważacie?
 

mariusz531

Świeżak
Świeżak
Juz jest , ale nie działa mi na LT 3.0 i wypalone IHASEM na Verbatimie....
 

hacienda

Świeżak
Świeżak
tylko ihas c4eva
 

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Juz jest , ale nie działa mi na LT 3.0 i wypalone IHASEM na Verbatimie....
sama nagrywarka IHAS to za mało powinna mieć zmieniony FW, na forum masz od tego poradniki, chyba że takowy masz i mimo tego nie działa to mały lipton, a sprawdzałeś w ABGX obraz czy nie ma błędów?
 

mariusz531

Świeżak
Świeżak
Wiem ,przerobiłem w/g poradników IHAS 124B na 524B i FIFE 13 odpalilem bez problemów.

CZyli co ? zmienić firmware na inne ? ale czy da sie teraz ?
 

cinekxbox

Użytkownik
Użytkownik
Przepuściłeś przez abgx - obraz ma pustą topologie - przepuść i ma dzialac
 

Luk4sPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może jeszcze raz przepuść.
 

mariusz531

Świeżak
Świeżak
Wlasnie nie przepuscilem za pierwszym razem ech,mój blad. Po sprawdzeniu plyty wyskoczylo w ABGX "Topology Data is Blank"
Teraz przepuscilem w ABGX raz wyszło to samo,przepuscilem drugi raz wyszlo co innego nie pamietam juz :) Nagrywam teraz taki obraz płyty,jak to nie bedzie to , to juz sam nie wiem.Ale z tego co piszą chłopaki to powinno być to.

Świeżak to świeżak :)

Dziekuje wszystkim za pomoc.
Gra działa i tak jak napisaliscie nie było topologii,trzeba było przepuscic przez ABGX.
Człowiek sie całe życie uczy.
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
wstawka zawiera pl - napisy
 

tomaspb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak od siebie dodam że zauważyłem że wstawki od complexa nigdy nie mają dogranej topologi i zawsze trzeba je przepuścić przez abgx co by śmigały na 3.0 to tak na przyszłość :)
 

larwas

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam problem z Lego LOTR ( wersja LEGO The Lord of the Rings" (2012) XBOX360-COMPLEX ) gra nagrana Ihasem na Verbatimie, instaluje sie gra na dysku bez problemu. I teraz moj problem: przeszedlem 1 misje (ten wstep) pozniej pojawilem sie w wiosce i poszedlem zrobic nastepna misje (Czarny Jezdziec czy jakos tak) i po skonczeniu tej misji nie mam nastepnej misji (na mapie zaznaczona jest droga znowu na ta sama misje - 2) i nie da sie wyjsc z wioski bo widze ze wyjscie jest przez farme a tam jak chce przejsc to znowu odpala sie misja 2..Wie ktos jak mozna to naprawic? A moze to bug i trzeba na latke czekac...;/
Pozdrawiam!

PS. probowalem zapisac gre na innym slocie ale nie dalo to rezultatu..;/
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: LEGO The Lord of the Rings (2012) XBOX360-COMPLEX

spróbuj wyczyścić pamięć podręczna.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

larwas

Użytkownik
Użytkownik
zadzialalo:D dzieki za pomoc:)
 

Do góry Bottom