LEGOlucja, czyli deweloperzy o postaciach LEGO Batman 3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Ile razy to już słyszeliśmy - kolejna część serii LEGO ma być tą największą i najlepszą? Mało tego, jak twierdzą twórcy LEGO Batman 3: Poza Gotham, ta odsłona sagi o klockach szykuje prawdziwą LEGOlucję. Sprawdźcie, czy widać ją na najnowszym materiale zza kulis.

LEGO Batman 3: Poza Gotham wychodzi już za tydzień, a my dostajemy co chwila nowej filmiki związane z tą produkcją. Tym razem przyszła kolej na dziennik dewelopera, w którym zespół tworzący powyższy tytuł mógł o nim nieco więcej opowiedzieć.

Nowy LEGO Batman ma być swoistą rewolucją w serii. Gra będzie po prostu większa w niemal wszystkich wymiarach - począwszy od dostępnej przestrzeni i bohaterów, a skończywszy na zagadkach. Jedną z największych nowinek jest popchnięcie akcji w kosmos, co pozwolić miało na uzyskanie uczucia prawdziwej przygody.

Czy w istocie tak właśnie jest przekonamy się niebawem. Tymczasem zachęcam do obejrzenia poniższego wideo.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Orientuje się ktoś czy będzie w tej wersji co-op online czy tylko split screen?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
no dobra a co z ta rewolucja ?
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Wśród postaci będzie Lenin ;-)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja tam już się nie mogę doczekać do nowego Lego :). Jedyne lego jakie opuściłem to Lego Hobbit - bo jakoś nie czuję tamtych klimatów..
 

Do góry Bottom