Leo Messi na okładce nowego PES-a...

P

przeo_91

Guest
Gwiazdor FC Barcelony i reprezentacji Argentyny Lionel Messi pomacha do nas z okład gry Pro Evolution Soccer 2009 - poinformowali przedstawiciele firmy Konami.

Piłkarz będzie ponadto uczestniczył w pracach nad materiałami dodatkowymi z nowej odsłony słynnej serii.

Gry sportowe mają to do siebie, że okładki ich pudełek nie mogą obyć się bez słynnej osoby reprezentującej daną dyscyplinę. Tradycję tę podtrzyma również najnowsza odsłona serii Pro Evolution Soccer, opatrzona numerem 2009. Jak poinformowali przedstawiciele firmy Konami, motorem napędowym tegorocznego wydania będzie Leo Messi, dynamiczny piłkarz reprezentujący Argentynę, a na codzień grający w FC Barcelonie. Obie strony nie szczędziły sobie pochwał na konferencji prasowej.

"Wielu współczesnych graczy jest świadomych dużego realizmu i wyrobienia serii PES" - mówił gwiazdor Blaugrany. "To właśnie gra, która trafnie odzwierciedla tempo i kontrolę, jakie występują w rzeczywistych pojedynkach. Ja, jako oddany fan serii jestem zaszczycony możliwością współpracy z Konami nad najnowszą odsłoną" - dodał.

Warto wspomnieć, że owa współpraca Messiego z azjatycką firmą nie kończy się na pozowaniu do okładki. Piłkarz weźmie także udział w kręceniu filmów promujących nowe wydanie serii PES.

"Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że Pan Lionel Messi, zgodził się aby zostać twarzą nadchodzącej odsłony Pro Evolution Soccer!" - mówił z kolei Jon Murphy, PES European Team Leader.

O samej grze nie wiadomo na razie zbyt wiele, jednak informacje na jej temat powinny niebawem ujrzeć światło dzienne. PES 2009 ukaże się bowiem już jesienią tego roku.

źródło: gram.pl
 

Do góry Bottom