Leonardo Da Vinci zaginął…

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik


Nie ma powodu do obaw. Ezio Auditore de Firenze już zaczął poszukiwania w celu uratowania swojego przyjaciela, czyli nadchodzący dodatek do Assassin’s Creed Brotherhood.

Tym razem tryb pojedynczego gracza jak i ten do sieciowej rozgrywki dostanie coś dla siebie. Samotni wojownicy odwiedzą nowe lokacje, odblokują nowe osiągnięcia i wykonają kilka misji misji. Zaś fani trybu wieloosobowego otrzymają dwa nowe tryby: Escort oraz Assasinate. Również zaplanowano dodanie 4 nowych postaci do wyboru. Mam nadzieję, że dodadzą nowe umiejętności i perki. Jakby nie było szykuje się porządne DLC jakich teraz mało. Przypuszczalna cena to standardowe 800MSP. Dużo? Za tyle samo pieniędzy gracze Call of Duty otrzymali stare mapy, więc nie narzekajmy na Ubisoft.

Na pierwszy rzut oka widać, że producenci gry nie chcą popełniać błędów poprzedniczki. Od samego początku tworzą kolejne dodatki i mam nadzieję, że będzie to trwało aż do pojawienia się kolejnej odsłony.
Poniżej prezentujemy filmik ukazujący dodatek.


http://www.xboxm.pl/leonardo-da-vinci-zaginal/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

VerVeron

Świeżak
Świeżak
:) już nie mogę się doczekać
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak się zastanawiam, czy jest sens kupowania ASSasinów zaraz po premierze... potem trzeba się bawic w ściąganie dodatków, zeby poznac dalszą częśc fabuły. jestem pewien ze za jakiś czas dostaniemy całą trylogię w raz z dodatkami w jednym zestawie
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Pięknie ! Choć to mogło zostać zamieszczone w grze a nie sprzedane osobno...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mimo wszystko DLC ciekawe, przygody w Singlu i spore urozmaicenie w multi, czego chcieć więcej? A no, opłaconego golda, raczej nie kupię, pomimo ogromnego fanostwa, kupię DLC a połowę z niego użyje : /
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fajny DLC pack tylko szkoda że wycięli to z gry i teraz sprzedają osobno ;S
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom