• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Leonardo Da Vinci zaginął…

Status
Zamknięty.

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
#1


Nie ma powodu do obaw. Ezio Auditore de Firenze już zaczął poszukiwania w celu uratowania swojego przyjaciela, czyli nadchodzący dodatek do Assassin’s Creed Brotherhood.

Tym razem tryb pojedynczego gracza jak i ten do sieciowej rozgrywki dostanie coś dla siebie. Samotni wojownicy odwiedzą nowe lokacje, odblokują nowe osiągnięcia i wykonają kilka misji misji. Zaś fani trybu wieloosobowego otrzymają dwa nowe tryby: Escort oraz Assasinate. Również zaplanowano dodanie 4 nowych postaci do wyboru. Mam nadzieję, że dodadzą nowe umiejętności i perki. Jakby nie było szykuje się porządne DLC jakich teraz mało. Przypuszczalna cena to standardowe 800MSP. Dużo? Za tyle samo pieniędzy gracze Call of Duty otrzymali stare mapy, więc nie narzekajmy na Ubisoft.

Na pierwszy rzut oka widać, że producenci gry nie chcą popełniać błędów poprzedniczki. Od samego początku tworzą kolejne dodatki i mam nadzieję, że będzie to trwało aż do pojawienia się kolejnej odsłony.
Poniżej prezentujemy filmik ukazujący dodatek.


Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:


MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
#5
Mimo wszystko DLC ciekawe, przygody w Singlu i spore urozmaicenie w multi, czego chcieć więcej? A no, opłaconego golda, raczej nie kupię, pomimo ogromnego fanostwa, kupię DLC a połowę z niego użyje : /
 
Status
Zamknięty.


Do góry