Lepiej kupować gry czy wykupywać game pass ultimate?

patgaret

Świeżak
Świeżak
Od niedawna w sumie mam konsole series s i mam wykupiony game pass ultimate za 4 zł pierwszy miesiąc i jeszcze kupiłem w neonet za 100 zł/ 3 miesiące.
Tak myśle czy sie opłaca kupować dalej game passa za 55 zł miesiecznie. Pokupowałem gier ( kupiłem fife 21, mortal kombat 11 ultimate i inne z promocji ) i w sumie mam w co grać.

JRG79

Świeżak
Świeżak
Od niedawna w sumie mam konsole series s i mam wykupiony game pass ultimate za 4 zł pierwszy miesiąc i jeszcze kupiłem w neonet za 100 zł/ 3 miesiące.
Tak myśle czy sie opłaca kupować dalej game passa za 55 zł miesiecznie. Pokupowałem gier ( kupiłem fife 21, mortal kombat 11 ultimate i inne z promocji ) i w sumie mam w co grać.
Opłaca się.Do gamepass
a od jakiegoś czasu dołączyło EA a i chodzą plotki ze do tego towarzystwa dołączy tez Ubisoft ze swoją oferta....

patgaret

Świeżak
Świeżak
Opłaca się.Do gamepass
a od jakiegoś czasu dołączyło EA a i chodzą plotki ze do tego towarzystwa dołączy tez Ubisoft ze swoją oferta....
Nie robią takich numerów, że wrzucają jakaś grę po to żeby dużo ludzi zaczeło w nią grać a potem ją usuwaja ? po to żeby ludzie j a kupowali ze sklepu za 100 % ceny ?

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, nie robią tak. Wiadomo, jedne odchodzą, inne przychodzą, ale zawsze na korzyść. Można było dzięki temu ograć hity np. RDR2, czy Metro. W Internecie są poradniki jak nowi użytkownicy mogą sobie dopakować GP na długo. Mój kumpel właśnie za jakieś 450 zł ma na 33 miesiące. Dla mnie teraz Ultimate to podstawa, nawet biorąc pod uwagę, że kupuję sporo gier. Ilość indyków jakie odkryłem i ograłem w ostatnim roku jest naprawdę spora, nigdy bym nawet na nie nie zwrócił uwagi, a wciągnęły mnie na wiele dni. Inna grupa to gracze, którzy kupią jedną grę i im to wystarcza (np. Fifa, czy nawet darmowe Fortnite lub Warzone), wtedy jasna sprawa, że GP się nie opłaca. Z drugiej strony WSZYSTKIE gry deweloperów spod skrzydeł Microsoftu lądują w pierwszy dzień, całkowicie za darmo.
Na moim kanale wrzuciłem ostatnio dość ciekawy film o 10 powodach, dla których wybrałem Xboxa Series X i tam jest sporo o GP. Mógłbym o tym pisać i dyskutować godzinami bo akurat się doktoryzuję w temacie i codziennie przeglądam portale.
Wiecie przykładowo, że Microsoft prowadzi zaawansowane rozmowy by dodać do GP portal Ubisoftu?

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nowemu to xgpu się opłaca, Jak grasz xx lat to kupowanie gier na własność bardziej ale jak do online potrzeba golda to kupuję i w razie promocji przedłużam xgpu . Teraz wypożyczasz przez xgpu dostęp do gier, w realu rowery i hulajnogi, możesz auto , wynająć mieszkanie i nigdy nie mieć nic własnego.Goły się rodzisz, goły będziesz i ubogi żyć i zaraz goły umrzesz :) New World Order nadchodzi coraz szybciej :) Takie tam słowo na Niedzielę od starego.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Opłaca się zdecydowanie. Tym bardziej, że wielokrotnie można w różnych promocjach kupić taką ofertę gdzie miesiąc będzie wychodził za około 30zł - czasami nawet mniej. Ostatnio na CDKeys była oferta 3 miesięcy za 95zł. Więc o polskich 55zł miesięcznie trzeba zapomnieć :) i korzystać z tego co daje internet. No albo jak kolega pisał wyżej, co pewien czas podpinać sobie nowe konto z promocji i korzystać z łączenia. O samych walorach XGP nie ma sensu pisać. Za dużo ich jest...

Do góry Bottom