Let's Play'e z gier (głównie samochodówki)

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam,
Od niedawna zacząłem swoją przygodę z YouTube, więc chciałbym wszystkich zaprosić do oglądania i śledzenia mojego kanału, a zwłaszcza wszystkich miłośników motoryzacji, bo opisuję tam samochody, ich osiągi, moce i tak dalej, a do tego pokazuję jak się nimi jeździ podczas zawodów i swobodnej jazdy, a to wszystko na Kierownicy Logitech G920.
Na razie gram i nagrywam tylko z gry Forza Horizon 2. W planach jest więcej tytułów, ale zależy to od funduszy no i oczywiście ilości czasu, bo chcę mieć u siebie serię z The Crew, Need For Speed, Wiedźmina 3, Sunset Overdrive i wiele innych.
Jak w temacie możecie zobaczyć będą głównie samochodówki, z uwagi na to iż uwielbiam jeździć, a także uwielbiam samochody i chcę dzielić się tą pasją oraz przekazywać Wam jakąś wiedzę swoją, a także informacje o różnych markach, różnych modelach i mam nadzieję zaciekawić wielu z Was.
W miarę możliwości wrzucam filmy, ale sami wiecie - praca, dom i tym podobne (dorosłe życie...).

Zapraszam Serdecznie, a zwłaszcza do pierwszego filmu pod tytułem "Informacyjnie", ponieważ tam wszystkie informacje o kanale, a także "mała" recenzja kierownicy.
https://www.youtube.com/channel/UCpIXufCm8oy9tvUjb4isOUw

Pozdrawiam,
Baronowski vel BaronTheStig
 

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lecimy z pierwszym montażem z Drift'u, czyli Drift Taxi:
Za niedługo kolejne odcinki z tej serii, a także z Gymkhany, nad którą aktualnie pracuję.

Prezentuję 8-my odcinek z mojej serii Autopedii, który możecie zobaczyć tutaj:

Zapraszam do subskrypcji kanału, bo można wiele się dowiedzieć, pooglądać jak ścigam się na kierownicy i posłuchać czasem głupot, a czasem mądrych rzeczy.
 

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zapraszam do oglądnięcia specjalnego odcinka na moim kanale z okazji 100 Subskrypcji w którym jak widać Nissan GT-R R-34 V-Spec II oraz Nissan GT-R. Zapraszam do komentowania, lajkowania i subskrybowania mojego kanału.
Pozdrawiam serdecznie!

 

Do góry Bottom