LG C9 oraz Xbox Series X - częściowy brak dźwięku w grze przy 4K 120Hz

Popychacz

Świeżak
Świeżak
Dzień Dobry,

Drodzy forumowicze piszę z następującym problemem, z którym niestety przyszło mi się borykać, a mianowicie po podpięciu konsoli Xbox Series X do TV od LG - C9 oraz ustawieniu obrazu na 4K 120Hz w grze Assassin’s Creed Valhalla występuje problem z dźwiękiem, a konkretniej widać to np: w cutscenkach gdzie podczas dialogów nie ma głosów postaci (przy opcji 4k 60Hz ten problem nie występuje), brak też również dźwięku kroków podczas przemieszczania się bohaterem etc. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem lub wie co może być tego przyczyną? Dodam tylko, iż jeżeli chodzi o sam wyświetlany obraz, to nie zauważyłem żadnych problemów, problem dotyczy tylko ~częściowego braku dźwięku.

Wspomnę jeszcze, iż konsola posiada najnowsze oprogramowanie oraz TV również w wersji 05.00.03.

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik

Tutaj opisuje ziomek problemy na bierząco

Pablo248

XBF
XBF
Użytkownik
Świeżak
Tez nam podobny problem . Telewizor Lg oled 55e9 i np. w grze Division2 nie ma odgłosów podczas pewnych działań postaci, nie słychać głosu kiedy znajdujemy różne materiały do odtworzenia. A wcześniej , przed ta ostatnia aktualizacja telewizora wszystko działało normalnie . Jeszcze w jednej grze spotkałem się z tum , ze dialogi były bardzo ciche( w menu gry zaznaczone ze głośność dialogów na maksa), a wcześniej było w porządku. Bardziej przypuszczam , ze może to być problem po stronie telewizora. Cały czas jeszcze go poznaje, próbuje nowych ustawień i może cos przestawiłem.

Do góry Bottom