• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

LIGA DIRT RALLY multiplatformowa

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra zaczynamy realizować plan multiplatformowej ligi w grze Dirt Rally.
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Startujemy jednocześnie już w poniedziałek 16.05.2016 na wszystkich platformach (PC, XBOX ONE, PS4) w testowym Rajdzie Finlandii.

Poniżej zasady jakie obowiązują w tym rajdzie, proszę się nie zrażać ustawieniami rajdu. Jest to testowy rajd i zapewne zasady ulegną zmianie do startu multiplatformowej ligi, między innymi restart odcinku oraz rajdu itp. zostaną wyłączone.

Ja jestem zwolennikiem aby nie było restartu i pewnie większość też… To jest Rally

Celem jest prowadzenie multiplatformowej tabeli oraz dobra zdrowa rywalizacja jaki i zabawa

ZASADY TESTOWEGO RAJDU FINLANDII

1. Warunki uczestnictwa

Do Testowego Rajdu Finlandii może dołączyć każdy z platformy (PC, XBOX ONE, PS4)
(w nadchodzącej lidze będziemy potwierdzać zapisaną osobę)

2. Nazwa rajdu

PMC CUP TEST (dopisek platformy: PC, X1, PS4)

Przykład: PMC CUP TEST PS4

3. Link do rajdu

4. Harmonogram sezonu/rajdu

Rajd Finlandii składający się z 12 odcinków
Start rajdu poniedziałek 16.05.2016 godz 00:00
Koniec rajdu niedziela 22.05.2016 godz 23:45

5. Dopuszczone samochody

Grupa: 2000s
Auta: Ford Focus RS Rally 2001, Ford Focus RS Rally 2007, Citroen C4 Rally, Subaru Impreza 2001

6. Ustawienia sezonu/rajdu

Event Restart - OFF
Stage Retry - ON
Owned Vehicles - OFF (wszystkie auta dostępne oraz ulepszone)
Career Enginners - ON
Vehicle Tuning - ON (setup dozwolony)
Checkpoint - OFF
Asysty - DOZWOLONE
Serwis przed odcinkami - 3, 6, 9, 12

7. Punktacja sezonu/rajdu

1 miejsce - 25 pkt
2 miejsce - 18 pkt
3 miejsce - 15 pkt
4 miejsce - 12 pkt
5 miejsce - 10 pkt
6 miejsce - 8 pkt
7 miejsce - 6 pkt
8 miejsce - 4 pkt
9 miejsce - 2 pkt
10 miejsce - 1 pkt
Zapraszamy do wspólnej zabawy

Tutaj więcej

Jak wszystko pójdzie dobrze to soon rozpoczniemy współprace z portalem eWRC

Puki co zapraszam do wspólnej zabawy :D

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiem Ci, że nawet mnie zachęciłeś do kupna tej gry. Gdyby jeszcze wkręciło się w to więcej osób to bym brał już dzisiaj :D

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ogólnie to będzie sporo osób również z Xbox bo łączymy siły z pewnym kolega , który to właśnie nazwijmy negocjuje eWRC ;) . Ja że swojej strony polecam grę :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej, ja również się dołączę do ligi. Przygodę z grą dopiero zaczynam ale co tam.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ważne jak, liczy się fun ;) ja głównie gram na PC w project cars a mam masę zabawy z dirt rally, ostatnio tak dobrze mi się jeździło w rajdy to w Colin McRae 2.0 więc to prawie sto lat temu hehe...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I jak tam panowie, żyje ta liga na Xbox One? Jest z kim rywalizować, pograć, podyskutować? Bo w tym tygodniu jest zniżka 25% cyfrowej wersji z marketu i tak się zastanawiam ile osób bierze aktualnie udział :)

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na razie liga stoi, być może w poniedziałek ruszy, ale. Mój człowiek od dirta chyba gdzieś wyjechał, bo się nie odzywa i nie wiem na jakim etapie jest z przygotowaniami.

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przedstawiam regulamin pierwszego sezonu multiplatformowej ligi w Dirt Rally:

PMC European Rally Championship.

MISTRZOSTWA:

• Sezon składa się z 7 rajdów (patrz Kalendarz),
  • Aby wziąć udział w Mistrzostwach należy wysłać zgłoszenie do odpowiedniej serii na stronie DIRT (patrz Linki)
  • Wszyscy zawodnicy są klasyfikowani w klasyfikacji generalnej oraz klasowej.
  • Nowy rajd dodany przez twórców DIRT w ramach Content Update będzie dodany do mistrzostw począwszy od kolejnego sezonu.
  • Przy takiej samej ilości punktów wyżej klasyfikowany jest zawodnik który ma na koncie wyższe miejsce zajęte w rajdzie.
  • Klasyfikowani są kierowcy tylko Ci którzy ukończyli rajd.

RAJD:

• Rajd trwa tydzień – start we poniedziałek 00:15, koniec w niedzielę 23:45,
  • Każdy rajd składa się z 6 OS, serwis jest co 2 OS.
  • Zakaz powtarzana rajdu oraz OS,
  • Harmonogram rajdu jest dostępny na stronie dirtgame. Na forum harmonogram będzie publikowany z dniem wystartowania rajdu w odpowiednim temacie,
  • Wyniki uzyskane po godz. 20 ostatniego dnia ostatniego rajdu w sezonie muszą być udokumentowane zdjęciem oraz opublikowane w temacie rajdu na forum,

SAMOCHODY:

• Dozwolone są samochody klas 2010s oraz R4,
  • Wszystkie samochody mają maksymalny upgrade,

KALENDARZ:

1. 30/05 - 05/06 Rajd Monte Carlo
  2. 06/06 - 12/06 Rajd Szwecji
  3. 13/06 - 19/06 Rajd Grecji
  4. 20/06 - 26/06 Rajd Finlandii
  5. 27/06 - 03/07 Rajd Walii
  6. 04/07 - 10/07 Rajd Niemiec
  7. 11/07 - 17/07 Rajd Polski

LINKI:

Pierwszy sezon jest równocześnie wprowadzeniem do cyklu mistrzostw które będą się toczyły w kolejnych sezonach, więc wyniki rajdów traktujcie jak najbardziej poważnie

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A od razu uprzedzam rajd Polski jest wirtualny, i jest to połączenie nie wykorzystanych Os z Walii i Finlandii, więc wpadliśmy na pomysł dodać coś takiego, skoro "okoliczności przyrody" mamy zbliżone ;)

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest możliwość udziału w dwóch różnych ligach jednocześnie? Jak co to dodawać do wspólnej gry, bo właśnie dzisiaj zakupiłem gierkę i jutro już szykuję się do walki.

GT: S3BSKY

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajna zabawa, ale niestety wypadłem na 3 zakręcie i już nie uczestniczę w rajdzie. Widzimy się za tydzień! ;D

Do góry