Liga mistrzów

hryzantema

Świeżak
Świeżak
Witam, witam gracie tylko na konsolach czy może również oglądacie jakieś sporty ? Bo u mnie tak się składa, że ja oglądam sporty i jest to piłka nożna :) dzisiaj tak liczę na Real w półfinalne ligi mistrzów i jestem przekonany, że oni znowu pokażą klasę i wyeliminują ten beznadziejny Juventus :D
 

warone

Banned
Użytkownik
Oby Real odpadł z Krysia na czele :)
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja gram, oglądam i też uprawiam sporty. Mecz oglądać będę, stawiam na Juve nie lubię Realu i tego pedała Ronaldo, Ronaldo jest tylko jeden Nr.9 Brazylia
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
PedoBarcelonka nie może tego wygrać!
 

fryxon

Banned
Świeżak
No tak kibice Barcelony obawiają się finału z Realem, bo będą mieli ciężko a jak trafią na Juve to łatwo przejdą i wygrają typowy kibic Barcelony. Lubie i Barcelone i Real grają tam świetni gracze jak messi czy ronaldo przez ciężkie treningi grają jak maszyny doceniam grę tych panów. Obrażanie zawodników nie znając ich jest dla mnie na poziome przedszkola.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja bym widział finał Barca vs Real :). Ubolewam nad tym, że Bayern dał ciała. Chociaż wczorajszy mecz był ładny. Nie było takiej destrukcji jak ostatnio :).
 

warone

Banned
Użytkownik
Ja nie jestem za Realem Barcelona czy Juventusem . Ale z tych 3 wole tego ostatniego :)
 

cepik

Banned
Świeżak
Dla mnie dobrze, wczorajszy wynik mnie bardzo ucieszył bo real nie zagra już w finale :) Teraz tak patrząc na formę Barcelony to mi się zdaję, że mecz z Juventusem w Berlinie będzie tylko takim spacerkiem. Rozjadą Juve bez mydła i nic po nich nie zostawią :D visca el barca.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Taa święta trójca Barcy.. Jakby ich nie było to Juve miałby łatwą grę, a tak to może być bardzo ciężko..
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
W finale będzie ciężko jak jednym tak i drugim :) ale wydaję mi się że barca pyknie juve.
 

Dixx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W finale kibicuję Barcelonie, tak jak przez całą Lige Mistrzów. Visca el Barca!!! Po tryplet!

P.S. SETH, bez emocji proszę :D
 

Paluszek

Świeżak
Świeżak
Ja jestem dobrej myśli i jestem za starą damą, czyli JUVE :) jak już wyeliminowali Real Madryt w półfinale to już są na bardzo dobrej drodze do tego aby wygrać w finale z Barceloną. Mają serce, mają takich graczy jak buffon i pirlo..Z takim składem mogą pokazać, kto rządzi w Europie.
 

hartom4

Świeżak
Świeżak
No zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Myślę, że jednak Barca wygra, ale łatwo nie będzie chyba. W każdym bądź razie ostrzę sobie zęby na dobre widowisko. Mam nadzieję, że włosi nie ustawią swojego cattenacio i parę bramek jednak zobaczymy. Coś taki wynik koło 2:1 dla Barcelony mi się widzi.
 

michali77

Banned
Świeżak
Zmień okulary bo Ci się źle widzi. Wynik na pewno będzie do zera :D Barca z nimi wygra tak gdzieś różnicą dwóch lub 3 bramek. Juve to już starocie, Barcelona ich wybiega i kondycyjnie ich zajedzie. Będę z przyjemnością patrzył jak tylko Buffon wyciąga piłkę z bramki.
 

Sylwex

Świeżak
Świeżak
No niestety ale chyba nie jesteś w temacie kto gra w Juventusie tam masz tylko najstarszego buffona reszta to młodość dobry środek może nie taki dobry jak Barca tak samo atak też mocny będzie zacięta rywalizacja i mam nadzieje że jednak wygra to Juventus.
 

robaniu909

Świeżak
Świeżak
No ja też nie byłbym tak pewny, że Barcelona rozjedzie Juventus. Na pewno tak łatwo włosi nie sprzedadzą swojej skóry. Włosi mają jednak solidny zespół. W końcu wyeliminowanie Realu też o czymś świadczy. Tak jakoś po cichu i doszli do finału. Zobaczymy.
 

Do góry Bottom