Link gdzie Ci gracze ?

Witam! Jestem posiadaczem linka od wczoraj dzisiaj siedziałem ogólnie pokazuje że jest 100 graczy np przez cały dzień jednego racza spotkałem na Call of Duty MW3 na Dirt 3 nikogo wchodziłem w jeszcze troche gier i 0 sób OCB? ale ogólnie na linku jest zalogowanych od 50-100 graczy.
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może musisz wgrać najnowsze aktualizacje TU do danej gry, w którą chcesz zagrać przez System Link
 
nie wiem mi się wydaje że nie trzeba wgrywać żadnej aktualizacji do danej gry może niech ktoś się wypowie kto wie na stoprocent jak to sie robi.
 

MasterBarti

Użytkownik
Użytkownik
Nie koniecznie jest to wina patcha.
Zauważ też, że jak zalogujesz się do jakiegoś pokoju i potem nawet jak odpalisz inną grę, to dalej jesteś zalogowany do tego pokoju. A teraz pomyśl ilu graczy logowało się a potem zrezygnowało i np włączyli singleplayera.
A w pokoju są dalej widoczni, do momentu zalogowania się do pokoju w innej grze lub wyłączenia konsoli.

Niestety na to nic nie poradzimy. Trzeba robić ustawki na forum.
 
o dzieki mniej więcej mi to wyjaśniłeś bo myślałem że coś u mnie nie tak jeszcze się z tym LINKIEM dwa dni meczyłem :p, miejmy nadzieje że graczy bedzie coraz więcej fajnie by było grać sobie multi na RGH
 

Do góry Bottom