LiNK - multiplayer na RGH

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ta do 2 wersji tylko ech
Dla mojej wersji również na razie nie ma TU5 ale spokojnie działa jeszcze na TU4 :)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dla mojej wersji również na razie nie ma TU5 ale spokojnie działa jeszcze na TU4 :)
Doszły nowe TU5 XBOX 360 Update Center - 415608C3


Koledzy, mam kilka pytań, kolega kupił X'a z RGH, pomogłem mu skonfigurować LINK'a i działa, ale :

1. Dlaczego jak obydwaj mamy HEADSET'y nie możemy ze sobą rozmawiać?? poustawiane wszystko dobrze, bo wczoraj graliśmy w F1 z innymi gościami i z jednym z nich normalnie i ja i kolega mógł gadać , a ze sobą nie możemy ..

2. Powiedzcie mi jak mam utworzyć grę, np w F1, daje CREATE SESION i niby jest ale jestem sam, nikt nie dołącza, a kolega jak daje JOIN i wyszukuje mu gry to mojej nie znajduje,
3. Jak się tworzy pokoje w pluginie w FSD, widzę , że są tam PUBLIC ROOM'y ale jest kilka USER ROOM'ów (sami je sobie podpiują chyba) - wiecie może jak to ugryźć ??

pozdrawiam
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wchodzisz na stronę link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community oczywiście musisz mieć włączoną grę np. Black Ops II i mieć załączony System Link wtedy na tej stronie wchodzisz na grę którą chcesz grać. Pokażą ci się pokoje dajesz add room, wpisujesz nazwę jaką chcesz i w polu password możesz podać hasło aby łączyć z tym pokojem mogły się tylko osoby które znają to hasło. Wtedy dana osoba która otrzyma hasło będzie musiała również przez ta stronę internetową wejść w ten pokój i podać to hasło. Jeśli nie utworzysz hasła, to kto chce będzie mógł wejść w ten pokój. Ja raz zakładałem swój pokój, lecz jeśli nikt nie gra na nim to po jakimś czasie go usuwają i trzeba ponownie zakładać :)

Doszły nowe TU5 XBOX 360 Update Center - 415608C3


Koledzy, mam kilka pytań, kolega kupił X'a z RGH, pomogłem mu skonfigurować LINK'a i działa, ale :

1. Dlaczego jak obydwaj mamy HEADSET'y nie możemy ze sobą rozmawiać?? poustawiane wszystko dobrze, bo wczoraj graliśmy w F1 z innymi gościami i z jednym z nich normalnie i ja i kolega mógł gadać , a ze sobą nie możemy ..

2. Powiedzcie mi jak mam utworzyć grę, np w F1, daje CREATE SESION i niby jest ale jestem sam, nikt nie dołącza, a kolega jak daje JOIN i wyszukuje mu gry to mojej nie znajduje,
3. Jak się tworzy pokoje w pluginie w FSD, widzę , że są tam PUBLIC ROOM'y ale jest kilka USER ROOM'ów (sami je sobie podpiują chyba) - wiecie może jak to ugryźć ??

pozdrawiam
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wchodzisz na stronę link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community oczywiście musisz mieć włączoną grę np. Black Ops II i mieć załączony System Link wtedy na tej stronie wchodzisz na grę którą chcesz grać. Pokażą ci się pokoje dajesz add room, wpisujesz nazwę jaką chcesz i w polu password możesz podać hasło aby łączyć z tym pokojem mogły się tylko osoby które znają to hasło. Wtedy dana osoba która otrzyma hasło będzie musiała również przez ta stronę internetową wejść w ten pokój i podać to hasło. Jeśli nie utworzysz hasła, to kto chce będzie mógł wejść w ten pokój. Ja raz zakładałem swój pokój, lecz jeśli nikt nie gra na nim to po jakimś czasie go usuwają i trzeba ponownie zakładać :)
No dziękówa za odpowiedź,rozumiem ,że po utworzeniu pokoju, można potem kompa wyłączyć?
a odnośnie HEADSET'a wie ktoś o co kaman ?? :)

Witam, udało mi się utworzyć pokój , wszedłem w F1 dałem CREATE SESION i nic... kumpel jak daje FIND SESION to mu nie znajduje gry ... a jesteśmy w jednym pokoju..
Trzeba coś jeszcze zrobić?? hmm
Nie wiem, utworzyłem pokój w DIRT3 wlazło mi do pokoju 3 gości razem ze mną i nic, daje CREATE i cały czas jestem sam.. nikt nie dołącza, chyba nie widać tej mojej gry..
ciekawi mnie jeszcze czemu w teście, 2 porty 3071,3072 mam FAIL, a grać mogę - tzn ja mogę dołączyć do utworzonej gry.

swoją drogą: szkoda że przy LINKTAG'ach nie ma jeszcze flagi albo skrótu jakiegoś, wskazującego na to z jakiego kraju jest dany user...
 

comet123

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich,

Poproszę o pomoc w skonfigurowaniu wszystkiego, może jakiś link do tutorialu

Pozdro dla wszystkich
 

wojtektonie

Użytkownik
Użytkownik
Panowie takie szybkie pytanko:

Mam FSD 3, naciskam środkowy przycisk -> system link -> settings i tu czytam że Broadcast Port to 3073, a Data Port to 3074. I tu pytanie: Te porty mam odblokować w routerze? I przepisać je do F3Plugin?

Dzięki za pomoc.
 

anbo1

Użytkownik
Użytkownik
Panowie takie szybkie pytanko:

Mam FSD 3, naciskam środkowy przycisk -> system link -> settings i tu czytam że Broadcast Port to 3073, a Data Port to 3074. I tu pytanie: Te porty mam odblokować w routerze? I przepisać je do F3Plugin?

Dzięki za pomoc.
Tak masz je odblokować zarówno na TCP i na UDP. Od portu 3073 do 3073 i od 3074 do 3074
 

wojtektonie

Użytkownik
Użytkownik
Ok, coś ruszyło, ale chyba nie do końca:

Odblokowałem porty:



Przeskanowałem i przy portach znowu Fail (w sumie 4), a reszta Pass.

Ale czytałem, że nie ma co się Failami przejmować, bo niektórym działa nawet na failach.

Pobrałem TU6 do Gearsów3, załączyłem grę, środkowy, system link i wyskoczyły mi ze 4 chińskie serwery (w każdym razie dużo takich znaczków tam gdzie mają być nazwy :)), ale nie pokazywało, żeby ktoś na nich grał. Zresztą niebawem po tym zaliczyłem Crash Errora. I tak za każdym razem.

Przy instalowaniu DashLauncha zaznaczyłem to co trzeba na włączone (chociaż pasowałoby mi sprawdzić czy aby na pewno, ale nie wiem jak odpalić ten launch.ini)
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie, też macie tak że raz jest wszystko PASS a za chwil kilka od razu jest jedno FAIL albo PASS/FAIL ??
 

0Benek

Użytkownik
Użytkownik
W launch.ini mam pingpatch = true a przy teście w fsd wyskakuje mi fail, olać to ?
Przy próbie wejścia do System Linka jak już włączyłem grę konsola się zawiesza, reinstal fsd ?
Pozdro
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: LiNK - multiplayer na RGH

spróbuj ponownie załadowac plugin, jak nie podziała to reinstal.


Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

tymol19981923

Świeżak
Świeżak
Napiszcie do mnie na skype: tymoteusz.adamczyk to może w coś pogramy :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie a w GOW3 ten link to tylko co-op czy także normalny multi ?
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko od TD po Hordę i Bestie
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A wszystko jest już odkryte w tym MP i ma się najwyższy level ? czy trzeba od początku wszystko ładnie pięknie zdobywać ?? bo w BO2 przez LINK wszystko jest od początku odkryte... co jest bezsensowne...
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie problem z tym gow3 jest, podłączam się do pokoju w LINK, pozniej obojetne co wybieram, czy horde czy normalny tryb, nigdzie nie ma wyszukiwarki graczy... jak mam sie do kogoś dołączyć ??
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
Back na padzie i wybierasz system link, a co do leveli to się zdobywa wszystko :) , ja gram dość długo i dopiero 24 lvl.
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wybrałem system link i mi pokazuje ze nie ma zadnej grupy
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
masz TU6?

Możemy zagrać po południu.
 

Do góry Bottom