LiNK - multiplayer na RGH

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
najnowsze TU mam, no tak, ale bylo 12 osob w pokoju, polaczylem sie i dalej nic nie wyszukalo ;]
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
Aby znalazło ci graczy musi stworzyć lobby , jeśli osoby już grają p. team d. to już się z nimi nie połączysz niestety, musisz poczekać aż skończą grę i będą w lobby.Tu jest inaczej niż w Black Ops II czy MW3 :)
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To lipa, czyli trzeba zorganizowac kilka osob zeby móc grać w kilkanaście osób a nie w dwóch ??
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
Nie , tworzysz lobby lub dołączasz do kogoś i gracie
 

spado33

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Error

Witam . Ma ktos z was problem tego typu ze wszystko jest na pass ale gdy sie chce przylaczyc do gru wyskakuje mu problem Error Unable join game session i jak sobie z tym poradzic prosze opomoc.
 

sebajedi

Świeżak
Świeżak
Witam.Ja mam pierwsze Fail a reszte pass.Ale jeżeli zrestartuje modem to muszę na nowo porty ustawiać bo od razu zmienia mi się ip,jeżeli recznie ustawie ip na xboxie i zrestartuje modem to nie mogę póżniej sciągać okładek gier.Jest na to jakiś sposób??
 

sebajedi

Świeżak
Świeżak
Jeszcze taki problem,gdy już jestem w system link i przesuwam na lobby to od razu mam fatal crasha i za każdym razem tak.Czego to może być wina??
 

ZiK

Użytkownik
Użytkownik
odkad zrobili update tego linka liczba osob w pokojach drastycznie spadla
 

cubone666

Użytkownik
Użytkownik
mam tplinka wr340g i mam tak poustawiane-przekierowane i dalej fail przy testowaniu, dzwonilem do sieci kablowej z której mam neta to powiedzieli ze oni nie blokują zadnych portów więc teoretycznie
powinno pujść, a może to cos z modemem ??

 

orkiz

Użytkownik
Użytkownik
Witam . Ma ktos z was problem tego typu ze wszystko jest na pass ale gdy sie chce przylaczyc do gru wyskakuje mu problem Error Unable join game session i jak sobie z tym poradzic prosze opomoc.
Mnie to dzisiaj spotkało i pomogło dopiero wykasowanie z konsoli fsd i ponowne wgranie .
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
@cubone, dobrze masz ustawione. Włącz jakąś grę i szukaj lobby. Nie sugeruj się tym testem.
 

nicponies

Użytkownik
Użytkownik
Odp: LiNK - multiplayer na RGH

Czy da się grać we dwóch po LINKu na jednej konsoli?

* HTC DHD *
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: LiNK - multiplayer na RGH

zależy od gry, halo multiplayer i black ops 2 da sie grac na spilit screen przez lana

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 
Rado z tej strony. mam Pewien Problem z COD BO2PL. Ja i Kumpel Jur87 mamy takie same FSD 3.0 rev 483 DL 3,06 Tą samą grę te same Media ID te same TU6. ja mogę się dołączyć bez problemu do kogoś i on może. Ja mogę bez problemu Założyć grę i dołączają się do mnie gracze i on tak samo. Jeśli się dołączę do Kogoś i on też do tego Kogoś to się widzimy na Planszy.

Ale. Jak ja założę grę to on jej nie widzi, Jak on Założy grę to ja jej nie widzę. Zarwane kilka nocek, nie jedna k... poleciała. W testach wszystko mamy na pass porty odblokowane przekierowane. O co Kaman?

A. Czy to wina że ja mam Jaspera a on Trinity?
B. Ja mam UPC a On ma Netia?
C. Mieszkamy zbyt blisko siebie?
D. Inny powód.

Proszę o jakieś rady, bo już nas krew zalewa.

P.s.
E. Czy da się założyć grę albo pokój na hasło?
 

nicponies

Użytkownik
Użytkownik
Odp: LiNK - multiplayer na RGH

zależy od gry, halo multiplayer i black ops 2 da sie grac na spilit screen przez lana

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Chodzi mi czy da radę zagrać po LINKu we dwie osoby NA JEDNEJ KONSOLI, tak jak gra się multi na offline

* HTC DHD *
 

cubone666

Użytkownik
Użytkownik
@cubone, dobrze masz ustawione. Włącz jakąś grę i szukaj lobby. Nie sugeruj się tym testem.
Wykrywa mi pokoje normalnie i ludzi w pokoju i moge spokojnie wejść do pokoju ( złoty padzik) ale wogóle mi gry nie wykrywa na system link
 

na mchu jadali

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam to samo co cubone666 . A czy dostawca internetu moze blokowac te porty?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: LiNK - multiplayer na RGH

tak, może blokować porty.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

na mchu jadali

Użytkownik
Użytkownik
Ja po przeskanowaniu mam te otwarte porty. Czy mogę na nie przekierować?
Port 80 Open (http)
Port 135 Open (epmap)
Port 443 Open (https)
Port 445 Open (microsoft-ds)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Ja po przeskanowaniu mam te otwarte porty. Czy mogę na nie przekierować?
Port 80 Open (http)
Port 135 Open (epmap)
Port 443 Open (https)
Port 445 Open (microsoft-ds)
nie....
masz otworzyć porty 3071 TCP; 3071 UDP oraz 3072 TCP i 3072 UDP.
 

Do góry Bottom