[LiNK] TUTORIAL Krok po kroku

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sluchajcie. Nie wiem czy ktoś tu napisal juz ale czasem jest tak jak u mnie, ze wyskakuje test: fail i nawet upnp nie jest wykrywane a mimo to gram bez problemu.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Taa, ja już o tym pisałem gdzieś tu na forum, jak w teście masz FAIL'e tzn że nie masz przekierowanych portów, mam tak samo uPnP - FAIL, data port - FAIL ,broadcast port - FAIL... co nie zmienia faktu że grać po LINK'u się da (tylko dołączać do założonej gry), ale spróbuj np Ty utworzyć grę i niech Ci do niej ktoś dołączy - nie ma mowy - twoja gra nie jest widoczna dla innych userów.
 

Arnoldpotato

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja ma taki problem, a mianowicie podłączyłem bezpośredni modem do X'a i internet normalnie działa. Gdy testuje prawie wszystko jest "Pass" oprócz stanu autentyczności (JQE360 Authe...) tylko tam mam fail. Da ktoś jakąś rade: http://forum.freeware.info.pl/ ? Oczywiście routera mi nie wykrywa, bo przecież go nie podłączełem.
 
Ostatnia edycja:

0Benek

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam problem z ping patchem, ponieważ mi pokazuje FAIL a w dashlaunchu jest TRUE.
Druga sprawa to jak wejdę w jakiejś grze w system link i klikam GUIDE a następnie system link to konsole się freezuje.
FSD przeinstalowywany kilka razy, raz do wcześniejszej wersji i update przez FSD nic nie pomogło.
Proszę o pomoc, odwdzięcze się jak tylko będę potrafił bo mnie to już wykańcza.
Pozdro
 

QbaPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja zaobserwowałem jedno. Mogę się połączyć tylko z graczami hiszpańsko-języcznymi. Czy to nie dziwne?
 

QbaPL

Użytkownik
Użytkownik
Działa! Zmieniłem router i mogę się podłączyć do każdej możliwej gry! :D
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A ja mam internet z Netii. Router posiadam NetiaSpot. Nic nie bawiłem się z odblokowywaniem portów itd. , a System Link działa mi jak trzeba. W teście porty mam na Fail, a i tak działa, ciekawe że u was jest niby ok porty macie na Pass, a jednak się okazuję, że nie wszystkim działa





 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
grisza133;1155508]A ja mam internet z Netii. Router posiadam NetiaSpot. Nic nie bawiłem się z odblokowywaniem portów itd. , a System Link działa mi jak trzeba. W teście porty mam na Fail, a i tak działa, ciekawe że u was jest niby ok porty macie na Pass, a jednak się okazuję, że nie wszystkim działa

Halo, na nieprzekierowanych portach możesz grać po LINK'u, tzn możesz dołączać do gier !! spróbuj jak żeś taki cwany utworzyć grę i niech ktoś do niej dołączy, he??

PS. ciekawa tapetka :p
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Powiem ci, że w COD BO2 utworzyłem grę na publicznym pokoju i jeden gościu wszedł, pograł chwilę i zrezygnował, pewnie dlatego, że było nas tylko dwóch, a na innych było więcej graczy. Tak więc u mnie jest jakaś magia :D Może po prostu Netia nie blokuje portów, a w teście piszę błędnie, że Port Fail
Halo, na nieprzekierowanych portach możesz grać po LINK'u, tzn możesz dołączać do gier !! spróbuj jak żeś taki cwany utworzyć grę i niech ktoś do niej dołączy, he??

PS. ciekawa tapetka :p
jabar30: jak możesz to wejdź do drugiego publicznego pokoju w cod bo2 i zobacz czy wyświetlam się jako Grisza
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
rzecz ciekawa, nie ukrywam, ja mam tak jak ty porty FAIL, reszta PASS , mamy z kumplem slimki z rgh, próbowaliśmy na zmianę utwarzać grę w F1 2012 , oraz w BLACK OPS 2 i ani ja jego gry nie znalazłem ani vice versa.. hmm
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jabar30: jak możesz to wejdź do drugiego publicznego pokoju w cod bo2 i zobacz czy wyświetlam się jako Grisza
rzecz ciekawa, nie ukrywam, ja mam tak jak ty porty FAIL, reszta PASS , mamy z kumplem slimki z rgh, próbowaliśmy na zmianę utwarzać grę w F1 2012 , oraz w BLACK OPS 2 i ani ja jego gry nie znalazłem ani vice versa.. hmm
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odblokowałem sobie porty na NetiaSpot okazało się to dziecinnie proste. Mam wszystko na Pass i mogę być hostem. Rzeczywiście przedtem, gdy nie miałem odblokowanych portów mogłem tylko dołączać do gry, a tworzyć jej już nie mogłem

 

spado33

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Porty

Witaj grisza mam problem portami nie moge odblokowac portów wszystkie na fail ruter TP-LINK ajednak czasami udaje mi sie zagrac nie wiem co jest grane wczoraj odpalilem black ops2 i pokazuje mi pokoje ale nie moge dołaczyc do gry moze chodzi zeby konsola pokazała odblokowane porty ? jak mozesz odpisz jak odblokowales swoje porty . A moze trzeba wymienic ruter n a jakis inny ??
 

coberas

Użytkownik
Użytkownik
Witaj grisza mam problem portami nie moge odblokowac portów wszystkie na fail ruter TP-LINK ajednak czasami udaje mi sie zagrac nie wiem co jest grane wczoraj odpalilem black ops2 i pokazuje mi pokoje ale nie moge dołaczyc do gry moze chodzi zeby konsola pokazała odblokowane porty ? jak mozesz odpisz jak odblokowales swoje porty . A moze trzeba wymienic ruter n a jakis inny ??
Daj dostęp do routerka to ci skonfiguruje, jak coś pisz na PW
 

spado33

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ruter

co Ci potrzeba
 

coberas

Użytkownik
Użytkownik
co Ci potrzeba
Napisałem ci PW ;-)


No i powinno być OK ;)))))))))))))
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja przy odblokowaniu portów posłużyłem się postem od użytkownika "Fsatrets"
Tu masz link do tego tematu: http://xboxforum.pl/kosz-53/system-link-konfiguracja-153155/?langid=5
 
jak odblokować porty mam internet z range Livebox TP. Co mam wpisać na lapku jakby mi ktoś wytłumaczył byłbym bardzo wdzieczny z góry dziękuje.
 

coberas

Użytkownik
Użytkownik
jak odblokować porty mam internet z range Livebox TP. Co mam wpisać na lapku jakby mi ktoś wytłumaczył byłbym bardzo wdzieczny z góry dziękuje.
A możesz się na liveboxa zalogować ?
 
nom moge wpisuje 192.168.1.1 login i hasło admin i jestem. ale gdzie tam odblokować te porty
 
daje tam zaawansowane nastepnie konfiguracja portów i tam nic nie ma ;/
 

Do góry Bottom