[LiNK] TUTORIAL Krok po kroku

TRV13E

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wybaczcie za odkop ale... Czy to jeszcze działa? :D Mam problemy z logowaniem na konsoli(po wpisaniu danych nic kompletnie się nie dzieje).
///
Po sprawdzeniu, działa :)
 
Ostatnia edycja:

mixLoLmix

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
S Szukam ludzi do grania w wszystkie gry najbardziej cod 2 3 Zombie,
Skype mixLoLmix
RungoP[pl]

Na Skype pomogę w wszystkich tematach
 

Damian-Kce

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie, jaki dashboard teraz? Jednak troche minelo od rozpoczecia tematu. Nie, nie czytalem wszystkich topicow. Jedynie 5 ostatnich stron, lecz i te sa z przed kilku lat. Nie chce czegos popsuc, konsole mam miesiac, dlatego pytam.
 

Damian-Kce

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może ktoś odpisać?
 

MrDamian1992

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie dotyczące tych portów. Posiadam router z plusa, dokładnie d-link dwr-116, i teraz, tak zwany port forward, to u mnie w routerze to nic innego jak serwer wirtualny. I teraz tak, wchodząc to wtyczek w xboxie i do testowania LiNK mam tak po próbie testu:

UPnP: UPNP Enabled Router Found
Port danych: Port: 3071 TCP: Fail UDP: Fail
Port rozgłoszeniowy: Port: 3072 TCP: Fail UDP: Fail
Autoryzacja JQE360: Auth Damian92: Pass
DevLink: Pass: DevLink is Disabled
Ping Patch: Pass: Ping Patch Enabled

Czyli nie łączy się z tymi portami, a w routerze tak zrobiłem i nie wiem czy dobrze, bo nie mam szczerze pojęcia jak to zrobić żeby odblokowało te porty i żebym miał system link.

http://screenshooter.net/103144440/srcifdm
 

Bodzio47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie na teście portów też jest Fail ale działa. Miałem też problem że link nie działał po zmianie routera na LTE . Trzeba było zmienić w Routerze tryb połączenia z APN na VPN ,lecz najpierw VPN muszą Ci uruchomić na infolinii.
 

Bartololo

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem i może ktos mi pomoże. Korzystam z dwoch routerów. Netiaspot na parterze do którego jest podpięty linksys który znajduje się na piętrze i do którego mam podłączona konsolę poprzez wifi. W linksysie przekierowalem porty tpc i udp 3071/3072 na adres ip konsoli natomiast w netiaspocie odblokowalem te same porty na adres linksysa (adresu xboxa nie mogę dodac iz wyskakuje ze konsola nie znajduje sie w sieci lokalnej) Podczas testu wszytko jest pass oprocz portow i już nie wiem co mam robić. Czytam od kilku dni, dziesiątki for nawet rosyjskie i jestem bezradny. fsd 775 chyba to jest najnowszy, pingpatch enabled. Prosze o pomoc
 

Bartololo

Świeżak
Świeżak
dodam że w guide, link jest szare - niedostępne. Nie da się w to wejsc
 

Bartololo

Świeżak
Świeżak
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
w FSD link zawsze będzie nieaktywny.
opcja ta pojawia się dostepna dopiero w przypadku, gdy uruchomisz tytuł który ma możliwość korzystania z LINKa
wejdź w jakieś gears of war i wtedy zobacz.
 

Bartololo

Świeżak
Świeżak
Przeinstalowalem sam plugin i dziala
 

ArczerPl

Świeżak
Świeżak
proszę o aktualizacje linków gdyż są już nieaktywne
 

Dmxvs12

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanko mam xboxa rgh chciałem by zgrać online Wiem że to grozi zablokowanie Gdzie mogę odblokować port
 

Slynqq

Świeżak
Świeżak
Siedzę od 7h, nie pomaga instalacja dashy ani nic, korzystam teraz z aurory, wszystko pass, okładki pobiera, ale nie pobiera TU a tylko na tym mi zależy, nie mam już sił
 

Do góry Bottom