Linkin Park w Medal of Honor

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garnek

Użytkownik
Użytkownik


Och jej, w Medal of Honor pojawi się utwór The Catalyst Linkin Park z ich nowego albumu.

YouTube - Linkin Park / Medal of Honor Teaser Trailer (HD)

Usprawiedliwiło to wydanie teasera, który ma nam reklamować ten sam zwiastun, który już widzieliśmy, za to z nowym utworem. Pojawi się on 1 sierpnia.

Drogie EA, to naprawdę niezły przerost formy nad treścią. Nawet jeżeli kawałek pojawi się na waszej stronie jeden dzień przed iTunes i stacjami radiowymi.

źródło: polygamia.pl
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mmm, oni to są mistrzami w swoim fachu, Trailer krótki i zwięzły, z tą muzyką <3
A tak przy okazji, The Catalyst pochodzi z ich nowego albumu w sensie że z Minutes to Midnight czy z tego co dopiero wyjdzie we wrześniu? (A Thousand Suns) - wyczytałem na wikipedii.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czyżby EA wzięło przykład od Activision ? :) Pamiętacie trailer Black Ops i kawałek Eminema - Won't back down ? Nie mniej, ta muzyka świetnie pasuje do klimatów gry.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
fajnie fajnie...ale w samym medal of honor brakuje mi trybu hardcore, bo jednym magazynkiem sie da zabic góra 2 osoby...w battlefieldzie to bylo fajne ale na takich malych mapkach jak w MoH?
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Linkin Park jest świetne, a ten utwór to strzał w dziesiątkę. EA bardzo dobrze zna się na marketingu.
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno nikomu to nie zaszkodzi, że umieszczą ten utwór, a jedynie pomoże :)
 

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
Absolutnie do mnie to nie przemawia w poprzednich częściach Christopher Lennertz i Michael Giacchino ze swoia muzyką budowali klimat a tu LP ? lol
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
myślę że jest to dobre posunięcie ze strony ea, oby gra nie zawiodła
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Filmik przedstawią tę grę zupełnie inaczej niż beta... :DD
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP LP !

Jeszcze dajcie mi tu Bring Me The Horizon to oszaleję ;D (lub inny kawałek emocore / screamo / deathcore).

Eminem i Black Ops mogą co najwyżej pos... :)
 

FATAEM

Banned
LP teraz ssie , kiedyś to był fajny a teraz to taka muzyka jak FEEL albo PECTUS , tak samo MOH kiedys byl super a teraz gorsze od gier CITY INTERACTIVE, swietnie sie dobrali...
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Dobry soundtrack w grze to podstawa. Filmik kozacki
 

Askatras

Użytkownik
Użytkownik
LP super ;p
aczkolwiek pasował by oczywiście wg. mnie jakiś kawałek bluse `n rock -owy
ale jest super ;]
 

Veok

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli w Medal of Honor będzie soundtrack LP, to na pewno od razu, po premierze kupie MOH'a. :)
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Kilka lat temu bym się ucieszył, ale nowe piosenki LP to już nie to samo...
 

FATAEM

Banned
Dokładnie
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, od Minutes to Midnight (z wyjątkiem Given Up, No More Sorrow, Bleed it Out) to już nie jest Linkin Park.
Powinni 'uśmiercić' LP i zacząć z tym samym składem pod inną nazwą, bo ta muzyka już nie podchodzi pod ich dawny (pseudo, ale jednak) numetal.

Niemniej jednak kawałek poniekąd pasuje do filmiku, a jeżeli do soundtracku MOHa dadzą więcej LP, ale starego (Meteora <3), to bez namysłu kupuję.
 

FATAEM

Banned
LP skonczylo sie na meteorze tak jak eminem na the eminem show
 

kolro

Użytkownik
Użytkownik
ja tam bardziej wolę starego LP w którym był prawdziwy rock...teraz (bez urazy dla nich) ich utwory są takie... lepkie <wtf?.>za słabe...świetnym kawałkiem do tej zapowiedzi byłoby Breaking Benjamin - Unknown Soldier (wsłuchajcie się w tekst)

YouTube - breaking benjamin - unknown soldier
...Ale i tak jest GIT majonez...
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Eminem by lepiej pasował, tak samo jak w trailerze Call of Duty Black Ops.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom