Lionhead Studios publikuje pierwsze oświadczenie po anulowaniu Fable Legends

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Fable Legends trafiło do kosza, do którego może niedługo trafić Lionhead Studios. Microsoft nie zdecydował jeszcze o losach zespołu, ale deweloperzy z całego świat chcą pomóc twórcom. Zespół wydał krótkie oświadczenie, które podsumowuje sytuację.

Korporacja z Redmond jeszcze nie przedstawiła losów Lionhead Studios. Twórcy znajdują się w dość niepewnej sytuacji, ale deweloperzy z całego świata starają się pomóc – warto tutaj na pewno wspomnieć o spotkaniu rekrutacyjnym zorganizowanym przez Sony.

Studio postanowiło przerwać milczenie i na Twitterze została opublikowana poniższa wiadomość:

„Ciężki tydzień, ale wszyscy jesteśmy głęboko wzruszeni przez pokaz miłości i wsparcia ze strony graczy oraz innych deweloperów. Serdecznie podziękowania dla #gamerfamily.”
Możemy mieć tylko nadzieję, że deweloperzy już w niedalekiej przyszłości będą mogli pracować nad kolejną produkcją. W tym zespole znajduje się wielu utalentowanych artystów, którzy powinni kreować ciekawe projekty.


 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
az mi sie nie chce wierzyc ze tyle lat pracy wyrzucili do kosza ...
 

suavvo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
az mi sie nie chce wierzyc ze tyle lat pracy wyrzucili do kosza ...
mi się chce, wystarczyło pograć w betę, nudne po pół godz grania, ograniczone, tylko grafa się zgadzała
 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
mi się chce, wystarczyło pograć w betę, nudne po pół godz grania, ograniczone, tylko grafa się zgadzała
no oki sa nudne gry nie od dziasiaj . ale zeby tyle lat pracy wywalic ... beta to beta ... jeszcze troche do poprawek zostalo napewno i to nie byl filalny produkt
 

Do góry Bottom