Lista potwierdzonych rodzajów broni w L.A. Noire

Status
Zamknięty.

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
#1
Serwis Rockstar Network zestawił cały zaprezentowany dotąd arsenał, jaki gracz będzie miał do dyspozycji w L.A. Noire. Na razie jest skromnie, ale gra nie jest przecież klasyczną strzelaniną.

W L.A. Noire broń niekoniecznie jest tym, na co twórcy kładą szczególny nacisk. Tym niemniej warto przyjrzeć się kolekcji pukawek, które dzierżyć będzie główny bohater. Po kliknięciu na poszczególne nazwy zobaczycie screeny z produkcji Rockstara, stanowiące potwierdzenie ich obecności w grze.

źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
Brakuje mi tylko Thompsona :)
 
#3
Bardzo mało broni ,mam nadzieję że będzie sie sporo strzelalo w grze bo rozwiązywanie zadań bez akcji będzie nudą
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
#4
Noo rzeczywiście bardzo mało gun'ów... Ogólnie jestem bardzo ciekaw tej gry jak wypadnie, osobiście nie lubie takich klimatów, ale kto wie... :)
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
#6
Szkoda, że tylko tyle -,-
Fajny arsenał był w Mafii 2. Chciałbym, żeby w tej grze była tylko jedna możliwa broń do noszenia na raz, a nie jak w GTA, gdzie mogłeś nosić 20
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
#11
Czytając komentarze powyżej mam wrażenie , że wciąż nie wiecie o co tak naprawdę w tej grze będzie chodzić....ale cóż , każdy grę przeżywa na swój sposób i ma co do niej własne wymagania.
@HEXTOR milion karabinków w RDR? Napewno masz na myśli tę samą grę? Ja przeszłem grę i pamiętam tylko 2 rodzaje rewolwerów , strzelbę na bizony i snajperkę ...
 
Status
Zamknięty.

Do góry Bottom