Lista potwierdzonych rodzajów broni w L.A. Noire

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Serwis Rockstar Network zestawił cały zaprezentowany dotąd arsenał, jaki gracz będzie miał do dyspozycji w L.A. Noire. Na razie jest skromnie, ale gra nie jest przecież klasyczną strzelaniną.

W L.A. Noire broń niekoniecznie jest tym, na co twórcy kładą szczególny nacisk. Tym niemniej warto przyjrzeć się kolekcji pukawek, które dzierżyć będzie główny bohater. Po kliknięciu na poszczególne nazwy zobaczycie screeny z produkcji Rockstara, stanowiące potwierdzenie ich obecności w grze.

źródło: L.A. Noire - lista i zdjcia potwierdzonych rodzajw broni - gram.pl



Brakuje mi tylko Thompsona :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Akurat po tej grze chyba nikt nie oczekuje różnorodnego arsenału. I tak widzę , że będzie ciekawie.
 

T0Mmy

Banned
Bardzo mało broni ,mam nadzieję że będzie sie sporo strzelalo w grze bo rozwiązywanie zadań bez akcji będzie nudą
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Noo rzeczywiście bardzo mało gun'ów... Ogólnie jestem bardzo ciekaw tej gry jak wypadnie, osobiście nie lubie takich klimatów, ale kto wie... :)
 

Dynia470

Użytkownik
Użytkownik
Oj, slabiutko ... :/
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda, że tylko tyle -,-
Fajny arsenał był w Mafii 2. Chciałbym, żeby w tej grze była tylko jedna możliwa broń do noszenia na raz, a nie jak w GTA, gdzie mogłeś nosić 20
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
mi to pasuję, pistolet w kaburze i karabin pod płaszczem bardziej realnie by było :) a nie tak jak w GTA cały arsenał broni
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
i tak w nia nei zagram..... kasy brak wogule (jedn\ynie co kupuje to jakies clasicy)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dobre pukawki, ale na razie mało ich ; p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Spoko przynajmniej wszystkie wykorzystam :D A nie tak jak w RDR milion różnych karabinków i rewolwerów
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Czytając komentarze powyżej mam wrażenie , że wciąż nie wiecie o co tak naprawdę w tej grze będzie chodzić....ale cóż , każdy grę przeżywa na swój sposób i ma co do niej własne wymagania.
@HEXTOR milion karabinków w RDR? Napewno masz na myśli tę samą grę? Ja przeszłem grę i pamiętam tylko 2 rodzaje rewolwerów , strzelbę na bizony i snajperkę ...
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Oby ta gra nadrabiała grywalnością i klimatem, bo graficznie to jest bida :/
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom