Lite-On DG16D4S soft 9504 i Zczytanie Klucza

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Siema. Jakim Sposobem można zczytać Klucz Nowego napędu Slima? Chodzi mi o to czy da radę zrobić to Software'owo (np. sposobem na tackę), czy trzeba ciąć Ścieżki?

P.s> Wie ktoś może do kiedy dokładnie występowały w Slimach napędy Lite-On 9504?

Z Góry Dzięki za Pomoc.
 

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Naprawde nikt nie wie, czy to świąteczne lenistwo?
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
na starcie czyli lipiec były slimki z litkiem 9504 - można ściągnąć klucz programem tarablinda 0.4
potem bodajże 2 miesiące później liteony 0225 - da się ściągnąć klucz ale nieda się skasować/wgrać firmware
od listopada są nowe napędy hitachi - tutaj czarna magia nikt nic narazie nie wie ;D
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
na starcie czyli lipiec były slimki z litkiem 9504 - można ściągnąć klucz programem tarablinda 0.4
potem bodajże 2 miesiące później liteony 0225 - da się ściągnąć klucz ale nieda się skasować/wgrać firmware
od listopada są nowe napędy hitachi - tutaj czarna magia nikt nic narazie nie wie ;D
I za takie rady powinieneś dostać ostrzeżenie! Klucz da się odczytać tylko z napędu 9504, który jest w konsolach z maja i czerwca. W lipcu i później były produkowane napędy z fw 0225 i z niego nie da się odczytać klucza. To samo jest z najnowszymi napędami z fw 0500. Jak czegoś nie wiesz to lepiej nie próbuj pomagać, bo tylko robisz zamieszanie.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
<centaur2> hi, any infos if the 0225 slim drives will be flashable? according to geremia the spi flash is locked to read only

poczytaj troche pewien temat na xboxhacker i dowiesz się, że napędy z fw 0225 da się ściągnąć klucz, ale nic więcej nieda się zrobić.

btw.

Geremia sell his tarablinda for 0225 drives to TeamXecuter
for Xecuter X360USB PRO

:)
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
<centaur2> hi, any infos if the 0225 slim drives will be flashable? according to geremia the spi flash is locked to read only

poczytaj troche pewien temat na xboxhacker i dowiesz się, że napędy z fw 0225 da się ściągnąć klucz, ale nic więcej nieda się zrobić.

btw.

Geremia sell his tarablinda for 0225 drives to TeamXecuter
for Xecuter X360USB PRO

:)
To Ty się lepiej zastanów, równie dobrze mogę napisać, że jest już LT dla Slima, bo na scenie napisali, że będzie. Nie ma dostępnego softu do ściągania klucza z 0225, więc się nie da. Chyba, że Ty robisz czary mary, hokus pokus i umiesz to podziel się wiedza na forum.
 

33-300

Banned
Użytkownik
da się odczytać klucz z każdego nowego napędu i można wymienic napęd na napęd z peceta i bedzie działało ale to wyższa szkoła ! nie dla każdego.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie słyszałem o czymś takim że z każdego nowego napędu da się zgrać klucz i wrzucić napęd pc i jakoś to połączyć ciekawe ale czy to na pewno prawda da się tak?
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
da się odczytać klucz z każdego nowego napędu i można wymienic napęd na napęd z peceta i bedzie działało ale to wyższa szkoła ! nie dla każdego.
No jasne, że się da. Wystarczy jedynie napisać odpowiednie firmware. Przecież to każdy umie :).
 

GoZu_PlAyEr

Użytkownik
Użytkownik
To napisz ;p
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Napiszę, napiszę, a Ciebie nie uczyli w podstawówce co to znaczy sarkazm?
 

panpodziemia100

Świeżak
Świeżak
Zapraszam do lektury na youtub...Wyciągają tam bardzo łatwo z 0225 :)
 

artek-czorny

Użytkownik
Użytkownik
witam wszystkich jest już może soft do 0225???
 

pawlenko

Użytkownik
Użytkownik
tak jest
 

artek-czorny

Użytkownik
Użytkownik
Poda ktoś linka skąd to zassać ??
 

keruj33

Świeżak
Świeżak
Dołączam się do pytania w temacie
zczytałem klucz JungleFlasherem używając klawisza "slinkey", ale nie mogę nic wgrać bo po kliknięciu "Lite-On Erase" mimo wypinania i wpinania zasilania wychodzi Failed
jedyny sposób to inwazyjny napędu ?, czy robię coś źle ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak, trzeba ciąć lub wiercic napęd.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom