Liteon - cofniecie przeróbki

rafcio363

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam konsole z sierpnia 2008r,napęd liteon, flash ixtreme 1.6, chciałbym pograć na oryginałach przez live, wiem ze jest soft LT ale wole nie ryzykować.Czy jest możliwość wrócić do oryginalnego FW w tym napędzie,posty sprzed roku mówią że nie a jak pytałem gościa co się reklamuje na allegro twierdził że da rady.
Jak flashowac to pisze w poradniku ale jak wrócić z powrotem już nie.
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście jest możliwość powrócenia do oryginalnego firmware, ale jeżeli nie posiadasz zapisanych plików z kluczem napędu będziesz teraz zmuszony na cięcie ścieżek tzn. sposób przerabiania jest taki jak w przypadku LiteOn'a 93450C.
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście jest możliwość powrócenia do oryginalnego firmware, ale jeżeli nie posiadasz zapisanych plików z kluczem napędu będziesz teraz zmuszony na cięcie ścieżek tzn. sposób przerabiania jest taki jak w przypadku LiteOn'a 93450C.
Jak ma 1.6 to może sczytać klucz z softa.
Powrócenie do oryginalnego softu wykonuje się tak samo jak wgrywanie ixtreme'a.
Po wróceniu do oryginalnego softu i tak istnieje teoretycznie możliwość załapania bana. Zwłaszcza jeśli konsola była już podłączana do Live'a.
 

rafcio363

Użytkownik
Użytkownik
Keya mam od gościa który mi robił przeróbkę,teraz mam trochę czasu to mogę to zrobić sam.Xbox nigdy nie był podłączany do livea,bo mam go od nowości :)
Orginalny FW robie w jungleflasher na podstawie mojego keya tak?
 

ziCk_

Świeżak
Świeżak
Witam

Chciałbym zapytać czy po przywróceniu oryginalnego fw LiteON'a i wymianie płyty głównej można się pozbyć bana i czy jest to opłacalne (jestem zielony w tych sprawach - przywrócenie OFW 50zł, wymiana płyty 250zł + wysyłka)? Za pół darmo wyrwałem X360 Falcon+20GB, przerobiony iX1.6, oflagowany (a przynajmniej tak to wygląda - na stronie MS po zarejestrowaniu konsoli widnieje informacja, że gwarancja się kończy w lutym 2011, a obok żółty znaczek "Niedostępne dla usługi. Przepraszam! Ta konsola jest obecnie niedostępny do przedłożenia do naprawy. Jeśli masz pytania dotyczące tego, skontaktuj się Xbox.").
Ew. orientuje się ktoś za ile można sprzedać takiego X'a z najnowszym LT w dobrej kondycji?

Pozdrawiam
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na infolinii udziela ci informacji bo ten komunikat to nic nie mowi. CO do wymiany plyty glownej to nieoplacalne. Jak na infolinii powiedza ze jest ok to tylko ofw i mozna smigac.
 

darek_sc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałem odświeżyć temat. Mam konsole z napędem liteon i extrime 1.6. Nigdy nie grałem w gry z AP 2.5. Gry patchowałem 360 wave patcher i poprostu grałem. Teraz używam activate.iso do niektórych gier. Czytam te tematy i jednoznacznie nie ma odpowiedzi. Może coś się zmieniło w tej kwestii. Więc ponawiam pytanie czy jest możliwość cofnięcia przeróbki extrime 1.6 na liteonie???
Czy jeżeli to zrobię to będzie można na 100 % grać w oryginały na LIVE. Nigdy wcześniej nie podłączałem konsoli do neta. Raz wgrałem dashboard 2.012625.0 ten z kinectem z pendrive.

Proszę o wypowiadanie się w temacie czy ktoś już robił unflash i mógł grać?

Pozdrawiam
 

Do góry Bottom