Liteon dg-16d2s-09c

dmoroz89

Użytkownik
Użytkownik
Witam, wczesniej pytalem sie o naped BENQ i o flasha do niego i wszystko sie udalo, wiec chce sprobowac czegos nowego. TYm razem na "ruszt" chce wrzucic swojego Elite'a, poniewaz dostalem slimke. A wiec do rzeczy:

Posiadam Konsole Elite Jasper, 31.08.2009 rok produkcji, w srodku naped Liteon, a o ot jego dane:
Model No. DG-16D2S-09C
HW ver: A0A2
FW ver: 83850C


Moje pytania to:
Jaki to jest konkretnie naped, bo wiem ze liteony sie dzieli na v2,v3 i chyba v1?
Po ustaleniu jaki to juz jest naped, co bedzie mi potrzebne do jego przerobienia?

Jesli ktos bylb juz taki mily i pomogl mi nawet jakims odpowiednim tutkiem to naprawde bede wdzieczny i oczywiscie podziekuje mu odpowiednio :)

P.S: tak jak w tamtym temacie prosze o nie pisanie postow typu nie znasz sie nie przerabiaj, zanies do kogos kto sie zna... tak jak wczesniej tak i teraz powiem ze jestem typem czlowieka ktory chce sam wszystko zrobic... jak sie nie uda trudno... zaniose do serwisu :p

Z gory wielkie dzieki.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Temat jest na forum!
v2 z metodą na tackę.
 

dmoroz89

Użytkownik
Użytkownik
no ok, tylko teraz pytanie, sposob z tacka, piszesz v2, mi jedtnie co sie udalo znalezc to v1 na tacke, ale nie wazne, w kazdym badz razie bede probowal przez jf robic loinfo, bo wyczytalem ze jesli zacznie cos dzialac , to nie bedzie trzeba ciac ani nic. Tylko o o wogole chodzi z tymi probe'ami i cala reszta, niby sa potrzebne a niby nie... I wogole to takie ptanie mam , jesli bede chciacl zrobic loinfo, to po prostu podlaczam naped kablem sata do pc, zasilanie z konsoli rozumiem ( tylko wlaczam je czy nie ? jesli tak to przyciskiem on/off czy do wysuwania tacki ? ) i potem klikam po prostu loinfo ?


Do zamkniecia :) Juz przeflashowalem naped :)
 

Do góry Bottom