Live 30dni Problem

WooC4$h

Użytkownik
Użytkownik
Siemano.
Mam taki problem, mogę aktywować na swoim koncie 30dni darmowego golda. Na poczatku chciało paypala okej zweryfikowałem konto paypal z bankiem ma już status zweryfikowane i nadal wywana na konsoli że nie można potwierdzić danych, wchodze na Xbox Live Gold - Xbox.com chce dodać konto paypal to wywala żebym dodał kartę debetową albo kredytową, nosz k***a mam zwerydikowane konto i nadal nie mogę go dodać ? na paypalu mam jakies 6,50zł jak coś. Da się jakoś aktywować bez karty ? Nie mam zamiaru tym złodzieją z m$ podawać karty mojej.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest sposób na region Indyjski - bez żadnych kart czy paypal można aktywowac darmowego.

Wysłane z Xperia U by Taptalk
 

WooC4$h

Użytkownik
Użytkownik
To wiem raz z tego korzystałęm ale nie chce tego sposobu. Na moim koncie mogę aktywować i chodzi mi o to czy można jakoś dodać tego paypala, bo skoro jest zweryfikowany to powinno dodać.
 

Michał Stalewski

Świeżak
Świeżak
Ja mam inny problem, mam miesięczną subskrypcję gold. I chciałem teraz pobrać grę z games with gold, która powinna być dla mnie darmowa, ale nie jest. co więcej z konsoli nie mogę jej nawet wyszukać, a na stronie po zalogowaniu napisane jest, że muszę zapłacić 34,99 zł. Na początku tego miesiąca w Games with Gold dostępna była gra Gears of War i ta pobrała się z poziomu konsoli za darmo. Dlaczego tej drugiej nie mogę? Jestem nowym użytkownikiem Xbox'a i jestem jeszcze nieco zielony :p
 

White9

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem, że nie próbowałeś pobierać z poziomu konsoli ? Jak nie możesz jej wyszukać na konsoli to wejdź w okno w dashbordzie o gwg i tam cie przekieruje do gry.
 

Michał Stalewski

Świeżak
Świeżak
Już sobie poradziłem, początkowo nie było jej w ogóle, ale ostatecznie sama się pojawiła z tym, że po nowym roku :) Pobrałem ją, a zaraz po niej Sleeping Dogs :D
 

H4sh

Użytkownik
Użytkownik
Siemano.
Mam taki problem, mogę aktywować na swoim koncie 30dni darmowego golda. Na poczatku chciało paypala okej zweryfikowałem konto paypal z bankiem ma już status zweryfikowane i nadal wywana na konsoli że nie można potwierdzić danych, wchodze na Xbox Live Gold - Xbox.com chce dodać konto paypal to wywala żebym dodał kartę debetową albo kredytową, nosz k***a mam zwerydikowane konto i nadal nie mogę go dodać ? na paypalu mam jakies 6,50zł jak coś. Da się jakoś aktywować bez karty ? Nie mam zamiaru tym złodzieją z m$ podawać karty mojej.
Zapewne masz karte debetowa, a dokladniej taka ktora nie mozna placic w necie.Mialem ten sam problem z mbank przez paypala, Na alior syncu wszystko dziala jak nalezy czy to bezposrednio z karty czy paypal
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam inny problem, mam miesięczną subskrypcję gold. I chciałem teraz pobrać grę z games with gold, która powinna być dla mnie darmowa, ale nie jest. co więcej z konsoli nie mogę jej nawet wyszukać, a na stronie po zalogowaniu napisane jest, że muszę zapłacić 34,99 zł. Na początku tego miesiąca w Games with Gold dostępna była gra Gears of War i ta pobrała się z poziomu konsoli za darmo. Dlaczego tej drugiej nie mogę? Jestem nowym użytkownikiem Xbox'a i jestem jeszcze nieco zielony :p
Sleeping Dogs pojawiło się pierwszego stycznia, więc nic dziwnego, że nie było darmowe...

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom