Live gold

krusader

Świeżak
Świeżak
Witam
Jak mam założyć konto gold? Kupiłem parę dni temu xbox 360 slim, zarejestrowałem się na live i chciałem upgradowac do golda. Czytałem że po zakupie można za darmo grac przez miesiąc. W pudełku powinna być zdrapka czy coś takiego? Przeglądałem instrukcje i nigdzie tego kodu nie mogę znaleźć. Czy do każdej nowo zakupionej konsoli dodają miesiąc golda?
Dodam tylko, że nie kupiłem używanej, tylko prosto ze sklepu.
 

nakyls

Świeżak
Świeżak
Gdy ja zakładałem konto na Xbox Live to potem zapytał się mnie czy chcę skorzystać z Gold przez jeden miesiąc ;)
 

krusader

Świeżak
Świeżak
OK to już chyba znalazłem odpowiedź. Ja gram na koncie co utworzyłem jeszcze parę lat temu na kompie. Spróbuje założyć nowe konto poprzez xboxa i mam na dzieje, że też mnie zapyta ;)
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Przy rejestrowaniu nowego konta samo zapyta się o uaktywnienie darmowego miesiąca golda ty tylko potwierdzasz.
 

Bilbopl

Świeżak
Świeżak
Z tego co mi wiadomo, tworząc pierwsze 3 konta z poziomu konsoli do każdego z 3 kont powinieneś dostać miesiąc live za free.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
robiąc konto przez PC, nie dostajesz darmowego Golda.
Musisz utworzyc nowe konto z poziomu konsoli.
 

ufo400

Użytkownik
Użytkownik
A jeżeli ja bym nie zakładał konta przez np. 2 miesiące, a założę później konto, to wtedy też będę miał miesiąc za darmo?
 

Bilbopl

Świeżak
Świeżak
Tak, możesz np. założyć jedno konto, pograć darmowy miesiąc, jak się skończy gold zakładasz następne i po kolejnym miesiącu następne :) Ja zrobiłem błąd i zrobiłem od razu sobie 2 konta i gold mi się równocześnie skończył ;p
 

Do góry Bottom