LIve na Battlefield 1

sirtox

Użytkownik
Użytkownik
Witam.gram od jakiegos roku na battlefiel 1 live wszystkie przepustki premium itd.grając rok temu miałem problemy w weekendy z zalogowaniem sie,a teraz nie ma graczy.w tygodniu to porazka nie ma prawie nikogo.PYTANIE : czy to jest tylko server Polski czy Europa czy może świat ale mamy 7 miliardów populacji niech bedzie aktywych graczy 100 milionów. nikt już nie gra w battlefield 1? wydaje mi sie nie możliwe wiedząc że gra jest 100 % zajeb.....sta.
 

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na XOne gram od dwóch tygodni w BF1 i nigdy nie mam problemu ze znalezieniem gry, matchmaking to około 3-4 sec. i już jestem w grze na prawie pełnym serwerze. Gram operacje oraz czasem podbój. Tu masz statystkę po której widać, że ciągle gra bardzo dużo ludzi. http://bf1stats.com/

Najlepiej wybieraj dołączanie do dowolnej operacji, a inne tryby ustawiaj sobie na przetasowane mapy.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja gralem w zeszlym tygodniu i serwerow bylo multum sprawdz sobie jak masz filtr ustawiony jak masz za duzo po zaznaczane mozesz miec problem ja mam ustawione zeby mi pokazywal serwery z europy wszystkie pelne puste itp. I nic wiecej zadnych map niczego wiecej tylko te 2 opcje spróbuj
 

sirtox

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki sprawdze.Nie wiedziałem o istnieniu filtra.Po prostu włączałem i grałem.Pozdrawiam
 

sirtox

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie.Gdzie sie ustawia te filtry ?prosze o pomoc
 

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak chcesz grac operacje, to wybierasz operacje i chyba pod X masz dolacz do dowolnej operacji. Potem masz szybka gra i wybierasz np. Podboj i przetasowane mapy. Mozesz tez wybrac liste serwerow i tam chyba na wcisniecie analoga pojawia ci sie filtry.
 

Do góry Bottom