live opinia jakości .

widelec

Świeżak
Świeżak
Przymierzam się do kupna mojej pierwszej konsoli, i mam pare pytań co do gry na live. Zawsze da się z kim pograć na live w takie tytlu jak mw2/bc2 i inne fps? są lagi/bugi od strony serwerów? Warte ogólne jest to tych 5 dych miesięcznie?
Bo nie wiem czy przerabiać i grać tylko w tytuły offline (duża oszczędność na kasie) czy zostawić bez przeróbki i pykać na sieci (drogie gry/kupno routera/miesieczny abonament).
Proszę głównie o opinie czy warto...
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja osobiście uważam że warto. Jak masz słaby internet to będą lagi. Nie wiem jak te tytuły ale w GTA 4 zawsze pograsz :) Możesz przerobić na ixtreme LT i możesz grać na LIVE.
Mam nadzieje że pomogłem :)
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Żeby bezproblemowo grać wystarczy łącze 1mb . Chętnych na grę nie brakuje choć sporym minusem jest to że ta przyjemność jest niestety płatna . Ale jak kupujesz nową konsolę to możesz na niej utworzyć 3 konta a każde z 1 miesięcznym , darmowym GOLD-em . Więc w sumie 3 miesiące grasz za darmo . Co do przeróbki to musisz sam zdecydować czy chcesz grać online w kilka gier , czy we wszystko co chcesz ale offline , przynajmniej do wyłapania bana na przerobionej konsoli .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Przymierzam się do kupna mojej pierwszej konsoli, i mam pare pytań co do gry na live. Zawsze da się z kim pograć na live w takie tytlu jak mw2/bc2 i inne fps? są lagi/bugi od strony serwerów? Warte ogólne jest to tych 5 dych miesięcznie?
Bo nie wiem czy przerabiać i grać tylko w tytuły offline (duża oszczędność na kasie) czy zostawić bez przeróbki i pykać na sieci (drogie gry/kupno routera/miesieczny abonament).
Proszę głównie o opinie czy warto...
Tak dla sprostowanie nie "5 dych miesięcznie" XBOX LIVE GOLD 12 MIESIĘCY AUTOMAT 24H/DOBE EU/US (957233181) - Aukcje internetowe Allegro
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

Do góry Bottom