Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie co do Xbox Live,chciałem podłączyć sobie tego live,ale wyciągnęłem ten kabel z pudełka i on mi nie pasuje,ma za dużą końcówke:(I nie pasuje do modemu!!!
Mam modem sagem 800,czy jest jakaś inna opcja podłączenia tego Live czy tylko zmiana modemu???
 

Tymonxxx2

Banned
Kup sobie router.
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
innej opcji rozumiem nie ma?
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no kupno routera to będzie najlepsze rozwiązanie, będziesz miał internet i w kompie i w x'ie
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Na czym to polega,bo ja jeżeli chodzi o routery,modemy itp to niekumaty troche jestem.Mam modem Sagem 800 kupuje sobie router i co?Musze połączyć ze sobą router i modem,czy mam podmienić ten router zamiast modemu?Bardzo prosze o odpowiedz bardzo mi zależy na tym Live!
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Końcówka za duża bo to nie modem na kabel ethernet tylko na Przyłączany przewód USB zakończony wtyczkami typu A i B i RJ-11 - przewód telefoniczny to co myslales ze to na kabel od lan (ethernet) to na kabel telefoniczny wykorzystywany w różnych netach np: neostrada czy netia wiecej znajdziesz tutaj: SAGEM F@st 800 ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Najlepiej kup router lub podlacz ten kabel bezposrednio do kompa jesli masz wolne miejsce na kabel ethernet i udostepnij, skonfiguruj polaczenie internetowe.
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na czym to polega,bo ja jeżeli chodzi o routery,modemy itp to niekumaty troche jestem.Mam modem Sagem 800 kupuje sobie router i co?Musze połączyć ze sobą router i modem,czy mam podmienić ten router zamiast modemu?Bardzo prosze o odpowiedz bardzo mi zależy na tym Live!
zamiast modemu dajesz Router i hula ;]
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki,a ja czytałem że są takie modemy które mają wbudowane routery,np tu: http://www.skapiec.pl/site/cat/45/comp/178726 czy takie coś jest dobre opłaca się kupować?
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Może i dobre ale osobiście wolę router d-link na allegro poszukaj jest ich troche a jak nie to w googlach poszukaj co kupic napewno znajdziesz jaki kupic router - Szukaj w Google
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki taki przykład podałem tylko,pierwszy lepszy jaki mi się nasuną ;)
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że temat już do zamknięcia lub usunięcia!
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Tu masz wszystko co potrzeba do ustawienia Xbox Live na twoim modemie przy wykorzystaniu PC.Prościej wytłumaczyć się nie da.Konfiguracja Live
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom