Lokalizacja Gier

kuva

Banned
Użytkownik
Witam


Mam problem jak już wiecie szukam niecierpliwie jednej gry a mianowicie Ghost Recon Advanced Warfighter
udało mi się znaleść jedno źródło na rapida lecz w infie pisze że jest DE-Niemiecki :mad:


Mam pytanie czy istnieją gry z tylko 1 lokalizacją czy poprostu zależy od tego jaki region ma się ustawiony w konsoli??

Z góry dzięki za zapoznaniem się z tematem :)

ps. Jeżeli wątek napisałem w złym dziale to prosiłbym żeby napisać mi na priv to go przeniosę ewentualnie usunę jeżeli takowo istnieje ;)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lokalizacja Gier

hmmm niewiem czemu jest tylko niemiecki ale cie pociesze i powiem ze ja gdzieś widziałem wersje ANG :D
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Lokalizacja Gier

no to spróbuj znaleść może być byle co tylko nie ******* bo każdy głupi znajdzie z 4 lub 2 seed
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lokalizacja Gier

Z tymi lokalizacjami jest roznie, raz gry sa wydawane w kilku wersjach, a raz sa rozne jezyki do wyboru.

Jednak poniewaz to wersja niemiecka, to obstawialbym ze nie bedzie innych jezykow + moze sie zdazyc jakas cenzura.
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Lokalizacja Gier

No tak ale to było za czasów ps1 , ps2 i zwykłego x a teraz podobno się zmieniło że nie ma gry która miałaby tylko jeden język ale czy to prawda to właśnie nie wiem
 

Do góry Bottom