LOST ODYSSEY opinie..pytania

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
Witam...chcialbym zakupic ta gierke w oryginale ..czy warto?? w jakim stylu jest gra??? jak jest walka zrobiona??? turowa?? czy grafika fajna...czy czary fajnie zrobione urozmaicone...czy gra wciaga..czy dluga.. czy wiecej gadania po wioskach i dialogow czy walki? ??? moze ktos kojazy GRANDIE 2 z dreamcasta albo skies of arcadia...czy lost odyssey jest podobna do tych gier?? jelsi tak to wezme napewno..dziekuje za wypowiedzi
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Witam...chcialbym zakupic ta gierke w oryginale ..czy warto?? w jakim stylu jest gra??? jak jest walka zrobiona??? turowa?? czy grafika fajna...czy czary fajnie zrobione urozmaicone...czy gra wciaga..czy dluga.. czy wiecej gadania po wioskach i dialogow czy walki? ??? moze ktos kojazy GRANDIE 2 z dreamcasta albo skies of arcadia...czy lost odyssey jest podobna do tych gier?? jelsi tak to wezme napewno..dziekuje za wypowiedzi
Już pędzę z odpowiedziami:
- wg mnie warto,
- gra jest (jak dla mnie) w stylu Final Fantasy, tylko mniej ... japońska :) ,
- walka jest zrobiona z rozmachem,
- tak, jest turowa, jak w FF,
- grafika wymiata, nie przesadzam, jest po prostu świetna!
- czary są urozmaicone i też bardzo dobrze wykonane,
- gra wciąga, chociaż nie tak jak FF, ale jednak,
- długa jest (4 DVD mówią same za siebie :D ),
- co do dialogów / walki to nie wiem, zależy jak grasz,
- wymienionych gier nie znam, więc niestety się do nich nie odniosę, ale LO mogę polecić z czystym sumieniem!

Pomogłem? :DD
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
taka odpowiedz mi wystarczy ..dzieki
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
bardzo ale to bardzo prosze o umieszczenie tej gierki w dziale download na rapidzie..a dokladnie o dvd 1...bo erno ma od dvd 2 a inne wykasowalo...kolega sie napalil i chce mu pobrac ta gierke...ja racze wezme w oryginale..bo 4 plytki i taka gra to pewnie warto wydac kilkadziesiat zl na allegro za uzywke;p
 

Do góry Bottom