Lost Planet 2 - i po ekskluzywie...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeszcze niedawno mogliśmy być dumni (jako posiadacze xbox'ow 360), że najnowsza produkcja Capcomu Lost Planet 2 bezie ekskluzywem dla naszej "groteki". Mogliśmy, ponieważ koncern poinformował oficjalnie, że gra wyjdzie rownolegle na konsole Sony. Ehhh... czekamy jeszcze na potwierdznie wydania gry na blaszaki.

XBOXXN.com : Xbox 360 i Xbox - Twoje centrum wiedzy o konsolach Microsoftu
 

Voitas

Użytkownik
Użytkownik
ja nie widze zadnych powodow do domu, ze jakas gra wychodzi tylko na x'a. takie gadanie malolatow. pfff
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
co ?!?! :D:D:D
to czyli na lost planet 2 na pudelku nie bedzie pisalo : only for xbox 360 :D
 

zielak20051

Użytkownik
Użytkownik
A dla mnie gry mogą sobie wychodzić na PS3 :D Dopóki nie ma ich na PC to jestem zadowolony ;]
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
a dla mnie to wsio rawno na jaki sprzęt gra byle by dobra była

A tak w ogóle to ja będzie God of War 3, to na x też by mógł być i bym się nie pogniewał;)
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
A ja to sie gorszy czuje pzrez takie cos ! . Posiadacze PS3 dostaja swoje gry , ktorych nigdy nie bedzie na PC czy na X'ie i naprawde gry te wymiataja , a wiekszosc gier z X'a wychodzi rowniez i na pozostale platformy :p dobrze jest wiedziec ze ma sie wartosciowy sprzet , i gry ekskluzywne , w ktore taki Kowalski posiadajacy PS3 czy PC nigdy nie bedzie mogl zagrac... :p
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
już Bioshocka dostali, teraz Lost Planet. Ale My mamy Gearsy 2 i PGR4 tylko dla siebie;)
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
z PGR to tylko kwestia czasu , wczoraj czytalem artykul , gdzie jeden z tworcow gry wypowiadal sie o polityce Microsoftu , no i wynikalo z tego , ze nie za bardzo podoba im sie , ze Microsoft robi duza nagonke z terminami , ze chodzi im jedynie o kase , a nie o wydanie porzadnej gry... Caly artykul stwarzal wrazenie , ze Bizarre Creations ma zamiar na dobre rozzegnac sie z ta korporacja...
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Pamietacie L.P. na PS3 ? Totalna klapa wiec nie martwil bym sie o 2ga czesc
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Mnie to nie dziwi, capcom zmienił swoją politykę odnośnie gier. Dead rising 2 wyjdzie na x360, ps3 i pc.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
W sumie to Capcom zaczyna mi troche przypominac takie japonskie EA )))
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
nie ale to jest dobijające . dajmy im GOW 2 za GoW 3 :D kto jest za ? :D

nasze niektóre exy poszły do ps3 a nam co dali bo nie widze :D no tekkena a dalej poda mi ktoś tytuly bo nic mi do łba nie przychodzi :D
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Resident Evil , Final Fantasy :D
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
a ileż sony ma jeszcze tych exclusiwów - z 10 gier? gt5, uncharted, rachet&clank,killzone, MGS4 - a reszta to nieistotne śmieci
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
no i Resistance jeszcze ;(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom