• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Lost Planet: Extreme Conditon

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak dal mnie wypas. Bardzo fajna sprawa, że można sterować rożnymi VS (mechy) podczas misji. Fabuł ciekawa, co chwile jakiś mini bosik. Jestem w 8 misji i gra wciąga.

ReGGie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Lost Planet: Extreme Conditon

Gra bardzo fajna nie mialem okazji grać, ale widizałem jak kumpel gra i jest wypasiona! Fajny klimacik i fajna grafika!

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik

naprawde jeden z lepszych tytułów swietna gra

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik

bardzo fajna gra jedna z moich pierwszych i ulubionych zaraz po gear of wars

graficzka miodzio grywalność 10/10 bardzo lubię te przejścia mechworiami no i te wielkie potwory
jedynie jaki minus tej grze mogę zarzucić to to że jak damy lekko gałek w lewo/prawo to obraca się o 180 stopni -> strasznie mi to przeszkadza może da sie to wyłączyć ale nie wiem jak ( pisać jak ktoś wie)

oraz trochę fotek wrzucę aby było kolorowiej ;-)

kuva

Banned
Użytkownik

Capcom znów udowodnił że prócz residentów i chodzonych napierdalanek potrafi zrobić naprawdę konkretną strzelankę na x360 i jak według mnie bardzo dobrą konwersję na PC ;D

siktom

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Super klimacik, ta śnieżna kraina, wielki plus i uznanie dla twórców i samego pomysłu. Gra rewelacyjna, jak dla mnie, kolejny hicior na x360, ale chyba niedoceniony przez graczy i niezauważony przez krytyków.

MegaMan

Świeżak
Świeżak

W pełną wersję nie grałem ale ściągnąłem z Xbox Live demko tej gierki. Jak zobaczyłem to myślałem, że się przewrócę na plecy ;D Grafika genialna, gameplay także niczego sobie.

tesmen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

jedna z najlepszych gier jakie grałem. Capcom jak zwykle nie zawiódł. Już nie mogę się doczekać na Resident Evil 5. teraz wiem po co kupiłem Xboxa 360

Do góry