Lost: Via Domus

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Opis Gry

Lost jest przygodową grą akcji, w bardzo wyraźny sposób nawiązującą do hitowego serialu, emitowanego od 2004 roku, a w Polsce występującego pod tytułem „Zagubieni”. W trakcie zabawy odwiedzamy oczywiście doskonale znane miejsca, wchodząc równolegle w interakcje z głównymi bohaterami opowieści. Fabuła gry nie zajmuje się jedynie powielaniem kolejnych odcinków serialu, oferując równoległe, bardzo interesujące wątki.

Fabuła gry, podobnie jak ma to miejsce w przypadku serialu, rozgrywa się na bliżej nieokreślonej wyspie, zlokalizowanej na Pacyfiku. Wcielamy się w postać jednego z rozbitków fikcyjnego lotu 815, podróżującego na trasie pomiędzy Sydney, a Los Angeles. Producent zadbał przede wszystkim o to, żeby zachować znany z serialu nastrój tajemniczości. Gracz może także liczyć na zaskakujące zwroty akcji oraz obecność wszystkich znanych z kolejnych odcinków postaci. Oczywistym wydaje się też być to, że w trakcie zabawy spotykamy Innych. Sterowana przez gracza postać cechuje się ponadto niewyjaśnionymi szczegółami ze swojej przeszłości, które (podobnie jak w serialu) można stopniowo odkrywać, w formie pojawiających się co pewien czas filmów przerywnikowych (wspomienia).

W trakcie zabawy zajmujemy się przede wszystkim eksploracją różnych regionów wyspy. Mowa tu zarówno o tych terenach, które pojawiały się już w wybranych odcinkach serialu, jak i zupełnie nowych lokacjach, związanych między innymi z działalnością DHARMY. Są to więc rozległe kompleksy badawcze, bunkry, ale i fragmenty dżungli, czy rozległe jaskinie.

Równie istotną rolę odgrywa rozwiązywanie mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek. Większość z tych łamigłówek dotyczy odnajdywanego w różnych miejscach wyspy sprzętu. Nie zapomniano też jednak o sympatykach dynamicznych potyczek, czy efektownych scen pościgów. W opisywanej grze pojawia się między innymi doskonale znany z kolejnych odcinków serialu, nietypowo wykonany i praktycznie nigdy nie ukazywany w pełnej krasie potwór. Całość rozgrywana jest w trójwymiarowym otoczeniu. Jedną z podstawowych zalet gry jest oczywiście możliwość spotkania postaci, których wizerunki wykonano na wzór występujących w serialu aktorów.

krótki filmik :

Kod:
http://youtube.com/watch?v=cIEDvI8qWSo

Jestem wielkim fanem LOST-ów więc nie mogłem się doczekać na tą grę...wypaliłem odpaliłem i jest nieźle graficzka na bardzo wysokim poziomie ciekawie niektóre momenty rozwiązane (aparata aby przywrócić sobie pamięć itp)

jesteśmy dodatkową osobą na wyspie nie żadną z głównych bohaterów no i jeśli grał ktoś już w gry ubisoftu typu przygodowa łamigłówka + jest fanem serialu będzie bardzo zadowolony

polecam jak najbardziej!!!!!!! :Dwłaśnie skończyłem gierkę miodzio choć krótka :-((
 

eiceman

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost: Via Domus

Ja dopiero bede zaczynal :) jestem wielkim fanem lost :D musze tylko poczekac na konsole bo mialem 3rod ale gierka juz w domku czeka
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom