Lost

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie problem :) musze zrobic zdjecia w samolocie jak kate dostaje wode ale nie wiem jaki je zrobic i kiedy ??? czekam
 
T

Termos

Guest
Odp: Lost

Jak? Przecież masz na ekranie pokazane funkcje przycisków. Sytuacja wciąż się powtarza, kiedy nie zdążysz zrobić zdjęcia, więc wyczaj. nastaw dobrze ostrość w momencie gdy stewardessa podaje butelkę Kate. Chodzi o to by bohater zauważył kajdanki
 

Y0uG0tta

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Dodam od siebie że będziemy klikać sporo fotek w tej Gierce wiem bo już daleko jestem :] Czasem nie dajemy rady z FOKUSEM ( za szybko coś sie dzieje) ale ogólnie nie poddawać sie.. A to k poza tematem gra dość ciekawa mało takich na naszego i-xa.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Czyli ogólnie polecacie? Podobna jest do jakiejś innej pozycji, czy po prostu kolejna przygodówka akcji tpp?
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

A mnie interesuje czy mozna Saidem kogos potorturowac...
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Powiem tak :
Gra mi sie podoba ale zeby powiedziec ze to jest jakis genialny tytol to nie :p
Słaba grafika (kiedys uwazalem ubisoft za jedna z najlepszym producentow gier teraz juz nie ) pare fajnych pomyslow ! Ogolnie sredniak nie jestem jakims tam specjalnym fanem lostow ogladalem 2 pierwsze sezony ! Ogolnie gre polecam jedna co mi sie wydaje ze gra bedzie dosyc dluga ! Chodzi sie innym gosciem ktorego w zagubionych nie bylo :) a i powiem tak ze jak ktos ogladal serial to bedzie mial takie wrazenie jakby przechodzil drugi raz gre ! ale mimo to polecam

PS. zatrzymalem sie jestem w bunkrze i zrobilem te zdjecie tego rysuku na dzwiach i nie wiem co zrobic co 4 min mam wpisywac kod ale nie za bardzo wiem co tam robic ????
 
T

Termos

Guest
Odp: Lost

wpisz w komputerze VIA DOMUS. Pod cyframi będziesz miał otwieranie drzwi.
A naprawdę gra jest krótka :)
 

Kasq

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Mam problem. Chciałbym odblokować Achievement 815 - Discover all the memories in Flashback 1.
Mógłbym mi ktoś powiedzieć jak to mam dokładnie zrobić ?
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

a ja mam takie pytanie z tego bunkra do konca gry daleko ? ::)

A wiec mnie kolejny problem napotyka :(
a wiec rozwalilem takie drzwi dynamitem i tam mam takie komputer i mam wpisac jakas cyfre jaka ona jest ? i chyba sa 3 te testy wiec prosil bym o wskazuwki :p pozdrawima
 

akro16

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Ja jestem w jakimś bunkrze u innych gdzie ten klijent co mnie pobił o aparat pzesłuchuje goscia z opaska na oku i nie wiem co mam zrobić prosze o pomoc.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Lost

Jak to co ?

Wejść do pokoju i kula w łeb !
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

A wiec mnie kolejny problem napotyka Smutny
a wiec rozwalilem takie drzwi dynamitem i tam mam takie komputer i mam wpisac jakas cyfre jaka ona jest ? i chyba sa 3 te testy wiec prosil bym o wskazuwki Język pozdrawima
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Lost

Jeśli o to chodzi to
4 8 15 16 23 42

Znam to na pamięć ^^ w serialu musieli to wpisywać, być może chodzi ci teraz o ten moment.
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

nie jest to to :( na komputerze wyswietla mi sie takie cos:
IQ Test 1 of 3
Complete the series :
26-17-20-11-14-5-(?)

i jaka jest ta ostania cyfra ? probowalem juz wiele sposobow !!
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Lost

8

Po koleji
-9
+3
-9
+3
itd.

Sam sie dziwie że tak szybko na to wpadłem .
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

sprobuj 8 - No Spike - dobrze kombinujesz... :)
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Wszytkie probowalem od 1 do 9 i jeszcze rozne inne !
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Na pewno?
Innego logicznego rozwiazania nie widze?
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

no sprawdze :p jeszcze raz !
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Lost

Daj znac czy zadzialalo
 

Do góry Bottom