LT+1.1 lepsze czytanie nośników gorszej jakości.

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Gdzieś przeczytałem że właśnie jedną z różnic pomiędzy LT+ a LT+1.1 jest właśnie lepszy odczyt z nośników gorszej jakości. Mam właśnie z tym problem, tz. po zmianie z 1.6 na LT+ zauważyłam właśnie że gorzej czyta płytki. Dość często muszę kilka razy otwierać napęd żeby odczytał płytkę. Przecieranie lasera pomaga ale tylko na jakiś czas. Noszę się z zamiarem zmiany na LT+1.1 czy to fakt że lepiej czyta płytki ?
 

Utakata

Użytkownik
Użytkownik
Na LT + Nigdy nie miałem problemu z czytaniem płyty
1.Albo masz już zaśmiecony laser
2.Używaj tylko Verbatimów a nic się nie stanie :)
 

x360fb

Użytkownik
Użytkownik
ad. 2
Verbatimki to jest 100% pewności. Ważna też jest nagrywarka. Moja ma kilka lat i mimo że mam wszystko na Verbatimach czasem zdarza się Błąd Gry.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
LT+ nic ci nie da, lecz bez LT+ nie włączysz nowych tytułów(nie licząc 3xdash)
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
hmm pewnie masz zaśmiecony laser ;]
 

uukasz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też zauważyłem u siebie, iż po zmianie z LT na LT+ coś gorzej płyty się odczytują, a z wersją 1, a 1.1 to chyba było odnośnie obsługi gier z xbox 1,
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Też zauważyłem u siebie, iż po zmianie z LT na LT+ coś gorzej płyty się odczytują, a z wersją 1, a 1.1 to chyba było odnośnie obsługi gier z xbox 1,
Siejecie herezje na forum... Fw nie ma wpływu na to jakie płyty latają a jakie nie latają... Kupujcie Verbatimy i tyle...
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Siejecie herezje na forum... Fw nie ma wpływu na to jakie płyty latają a jakie nie latają... Kupujcie Verbatimy i tyle...
Nie koniecznie jest to możliwe aby flash wpływał na oprogramowanie napędu ale wtedy każdemu bez wyjątków by to się działo , więc jest to herezja , jak czyta komuś napęd źle płytki to niech wsadzi oryginała jeśli go czyta bez problemu to znaczy że płyty które używasz są do ........
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
naped w boxie to nie nagrywarka. nie trzeba mu konkretnych wytycznych nt plyt. MS w oryginalnym FW tego nie stosuje, wiec tym bardziej nikt kto stworzyl LT+. -sciema ;]
 

Do góry Bottom