LT 1.9 dla Liteona DG-16D2S ver. 74850 - problem !!!

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pewien problem z wczytaniem klucza do LT 1.9 dla Liteona DG-16D2S ver. 74850.
Otóż wypuszczona wersja LT 1.9 podobno jest wgrywana do wszystkich napędów Liteon phat bez znaczenia na wersję napędu. Jak zaczynam wgrywać klucz Jungleflasherem przy wyborze „Open target firmware” wyskakuje komunikat, że jest to wersja dla DG-16D2S 02510C, a co za tym idzie nie mogę wgrać klucza i wyskakuje komunikat:

DVD Key copied to target
Target is LT - ID strings not copied to Target

Target rev is LT 02510C, serial info not copied

Czy ktoś może mi pomóc ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
upewnij się że klucz na gorze i dole jest taki sam i wgrywaj
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie jest inny. Na górze jest oryginalny od tego liteona czyli od DG-16D2S ver. 74850, a jak się przecież uruchamia plik z firmware LT 1.9 to przecież wskazuje że jest do liteona DG-16D2S 02510C.
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
a masz wgrany najnowszy dash który cofa przeróbkę bo z tego co pamiętam to on zmieniał wszystkie litki na 025
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Komunikat "DVD Key copied to target" mówi, że się skopiowało. Masz patrzeć tylko na klucz.
To normalne, że jak robiłeś dumpa na starym FW to pokazuje się 74850.

Po wgraniu nowego dasha jest 02510C i tak ma być. Dobrze, że ktoś pomyślał, bo większość robiłaby spoof na stary FW.

Jak chcesz mieć ładny log, to zrób sobie nowe dummy, wtedy na górze też pokaże się 02510C.
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze zapytam o jedną rzecz , a pytam bo dwie wersje słyszałem. Może mi ktoś przypomnieć tok postępowania przy wgrywaniu nowego LT1.9?
Czy przed aktualizowaniem konsoli koniecznie trzeba wgrać oryginalny soft , czy może siedzieć w napędzie stary LT? - bo słyszałem że flaguje konsolę... Czy to prawda?
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
A ktoś może mi powiedzieć jak sprawdzić któy oryginalny firmware wgrać przez zastosowaniem aktualizacji?
Bo dla liteona 74850 jest kilka do wyboru ( od orig-74850C-1a000 do orig-74850C-1d000).... jak to sprawdzić?
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
A ktoś może mi powiedzieć jak sprawdzić któy oryginalny firmware wgrać przez zastosowaniem aktualizacji?
Bo dla liteona 74850 jest kilka do wyboru ( od orig-74850C-1a000 do orig-74850C-1d000).... jak to sprawdzić?
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zna ktoś odpowiedź na powyższe pytanie?

Edit: Dobra już znalazłem. http://i.imgur.com/RFhJM.jpg
 

Do góry Bottom