LT 2.0 a Live

zerthimon

Użytkownik
Użytkownik
Czy kiedy mam lt+2.0 i chciałbym pograć w multi to jak duże jest ryzyko bana. Nowe tytuły trickiem mp3 działąją, nagrywane zwykłą nagrywarką, jednak nie wiem jak to jest z graniem po sieci.
 

xVeronPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo malutkie ryzyko bana, wręcz powiedziałbym minimalne, możesz na spokojnie pizgać w gry online, ale nie graj z podpiętą konsolą w gry przed premierą bo wtedy wiadomka :)
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Koledze wyżej chyba się pomyliło z lt 3.0. Przy lt 2.0 ryzyko na bana jest dosyć duże, więc raczej bym odradzał. Lepiej już zainwestować w wgranie lt 3.0.
 

dyrygent

Użytkownik
Użytkownik
Nie pograsz na live z LT 2.0 bo jak tylko sie podlaczysz dostaniesz cicha aktualke i w nic nie zagrasz. Chcesz grac po sieci to przerób konsole.
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Nie pograsz na live z LT 2.0 bo jak tylko sie podlaczysz dostaniesz cicha aktualke i w nic nie zagrasz. Chcesz grac po sieci to przerób konsole.
Dobrze pisze. Mnie właśnie to spotkało. Cicha się wygrała LT usunęła. Czyli pozostaje u mnie tez ewentualnie wygranie LT 3.0?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
cicha aktualizacja nie usuwa LT tylko zmienia tablice dea.bin
http://xboxforum.pl/lt-205/ixtreme-lite-touch-maly-zbior-informacji-dla-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi-202658/

mi zmieniło tablice od razu jak wyszła cicha aktualizacja i na LT 2.0 grałem multi w cod mw2 (oryginał) dopóki nie pojawiło się LT 3.0, także ja bym się nie bał teraz wbijać na xbl przy 2.0 tyle że pograsz tylko w gry xgd2 które nie zawierają ap 2.5/2.6

chyba że masz jeden ze starszych modeli napędów Hitachi lub Samsung

jeżeli coś jeszcze nie jasne śmiało pisz w temacie do którego dałem link ;)
 

Do góry Bottom