Lt 2.0 a Lt 2.01

kondzioak47

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam pytanie pojechałem przerobić xboxa 360 na Lt 2.0 a facet wgrał mi Lt 2.01 czy gry z Lt 2.0 będą działać na Lt 2.01 ? Z góry dzięki
 

akwarium25

Banned
Bo masz samsunga dlatego. Obojetnie czy nagrasz pod lt 2 czy 3 bedzie dzialac. Te stare tez powiny.
 

kondzioak47

Świeżak
Świeżak
Czyli gry nagrane na Lt 2.0 powinny działać bez żadnej przeszkody, tak ?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli samsung był fabrycznie montowany (nie było podmiany napędu) to gry nagrane pod LT+ 2.0 jak i pod LT+ 3.0 będą działać.
 

akwarium25

Banned
Najlepiej wsadz do napedu i bedzieszna 100% wiedziec
 

kondzioak47

Świeżak
Świeżak
właśnie gra nie odpala ale to może być wina dasha bo przed fleszowaniem napędu miał jednego z nowszych i teraz muszę wgrać prawdopodobnie starszego dasha.Może ktoś posiada link do tego dasha 2.0.13604.0

ponoć pod lt 2 powinien być ten dash mam rację ?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

akwarium25

Banned
Dasha nie da sie w tyl .jaki blad wyskakuje? Naped fabryczny?
 

kondzioak47

Świeżak
Świeżak
Błąd nie można odczytać gry przeczyść płytę szmatką lub uruchom ponownie konsole . A napęd to Toshiba-Samsung Ts-H943, szczerze to nie wiem czy napęd fabryczny bo miał wiele razy robioną to konsole i już trudno mi powiedzieć.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Lt 2.0 a Lt 2.01

Jaka data produkcji,

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Azazel0603

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli o mnie chodzi to pewnie byl spoof na samsunga i dlatego wyskakuja ci takie bledy. Normalnie gdybys mial MS28 jako fabryczny i LT2.01 to wszystko by ci smigalo bez roznicy czy wypalone pod LT2.0 czy LT3.0
Najlepiej upewnic sie jaki naped powinien byc fabrycznie tak jak wspomnial kolega @Akir po dacie produkcji...
A co do tego kolesia co ci wgrywal LT to jakis GAMOŃ, bo powinien zauwazyc jaki naped powinien przypisany jest do konsoli...
Ps. sam mam MS28 w swoim klocku dlatego mam pewnosc...
PZDR
 

kondzioak47

Świeżak
Świeżak
to co mam teraz zrobić pojechać do tamtego kolesia i co mu powiedzieć żeby poprawił bo gry nie działają ?
 

Do góry Bottom