lt 2.0 +ihas+ fifa 13

fossik92

Użytkownik
Użytkownik
tylko te iHasy na allegro po 60-80zł... Tragedia...

A co jak wypale zwykłą nagrywarką? Jakie są minusy takiego nagrania gry?
Ihas nagrywa 100% obrazu i gra w napedzie jest identyczna jak oryginał (oczywiscie dobrze nagrana ihasem xgd3),a zwykła ucina cześć obrazu i np dlatego powyzej dasha 13599 nie mozna zainstalować na dysk gier nagranych zwyklymi nagrywarkami XGD3(nie mowie tu o ominieciach z trickiem mp3),bo xboxowi czegos brakuje podczas instalacji i wywala blad. No cena moim zdaniem i tak nie jest aż tak wygorowana,ale to w moim odczuciu zaznaczam.
 

xxxboxxx

Użytkownik
Użytkownik
dla osob ktorym wywala blad podczas instalacji- podlaczcie pena do konsoli, wlaczcie jakies mp3 i zacznijcie instalacje-fifa 2 razy proba instalacji, resident evil 6, 2 proby instalacji i zawsze z bledem w roznych miejscach. z mp3 gra instaluje sie w 100 procentach i nie wywala bledow z autoryzacja<gry wlaczane juz bez mp3>
 

frostek

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak nie mam Ihasa a konsola to Slim 4GB to nic się nie da zrobić?
 

Amaz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nic nie zrobisz, bo wypalona gra zwykłą nagrywarką pozwoli ci grać kilkanaście minut.

Ale jak masz LT 3.0 to może zadziała...
 

frostek

Użytkownik
Użytkownik
Mam Lt 3.0. Da się coś zrobić?
 

kubqq

Banned
Ale widziałem posty, że ludzie z płyty grają normalnie na LT 2.0 z płyty, mi i tak chodzi tylko o gre w Head to Head i ultimate team.

Problem tkwi w tym, że nie wiem jak to wypalić :p
 

Amaz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Obraz ISO przepuść przez abgx, płyta najlepiej Verbatim 8x, nagraj przy prędkości 2.4x (ja nagrywałem 2.4x, dodatkowo zrób weryfikację) lub 4x z włączoną opcją OPC Before Write (Tools->Settings->Write, tylko przy prędkości 4x), i może nie będzie żadnych błędów

kubqq
Jak chcesz grać z płyty na LT 2.0 musisz ISO wypalić zmodyfikowanym iHasem...

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

kubqq

Banned
A nie ma żadnego sposobu na wypalenie zwykła nagrywarką? Jeszcze 2-3lata i wypalenie nowj gry będzie droższe niż oryginał...
 

jasio

Świeżak
Świeżak
Siema,sluchajcie powiem jak było u mnie.A więc mam LT 2.0 i dasha 15574 zgranego penem.Kupiłem Verbatimke i nagrałem w Clone Cd zwykłą nagrywarką jaką mam w kompie(Samsung jakiś) prędkością 2.4,do konca medium.Gra się nagrała w 100%(zawsze tak nagrywam) i uruchomiłem na początku z płyty żeby zobaczyć czy działa czy nie,bo czytając posty innych to już sam nie wiedziałem czy działa.Gra odpaliła z płyty bez najmniejszego problemu.Grałem ze 2 godziny i nic.Potem zrzuciłem na dysk bo wole miec na dysku bo te napędy w Xsie są tak głosnie ze aż nie do wytrzymania.Gra zainstalowała się w 100% i odpalam.Po jakiś 5 min wyskakuję błąd autoryzacji i wywala do dasha.Więc co zrobiłem?Włączyłem mp3 którą miałem wcześniej zrzuconą z płyty Audio Cd na dysk, i uruchomiłem gre...Wszystko działa bez problemu!Oczywiście po uruchomieniu gry wyłączam już ta piosenkę i gram dalej.Wczoraj z kumplami przy piwku z 5 godzin graliśmy i nic nie wywalało.Więc nie wiem czy to szczęście czy co ale u mnie tak działa.Więc może wy tak spróbujcie.A i jeszcze jedno moja wersja to fifa.13.xbox360-szalony z cofniętą topologią z Lt3.0 na Lt2.0 sciągnięta z tnt
 

kubqq

Banned
@Jasio

Moglbys podac link do tej wstawki?
 

glorusek

Banned
no wlasnie zapodja link na ajkiej www
 

Madridista

Świeżak
Świeżak
Jasio a sprawdzałeś tryb kariery? Również działa bez problemu? Jedyne co zrobiłem inaczej to wypaliłem imgburnem. I owszem, szybkie mecze i te gry treningowe działają bez problemów, ale w kariere nie da się grać. Wywala już na samym początku, przy tworzeniu menedżera i nowego pliku kariery.
 

kuba88

Użytkownik
Użytkownik
Przeczytałem cały temat i trochę się pogubiłem i mam pytanie

czy fifa nawet nagrana iHasem przy lt 2.0 nie pozwala grać w kariere?
 

ronaldo864

Świeżak
Świeżak
lt2.0 nagrana ihasem można grać kariere nic nie wywala
 

kubqq

Banned
Podajcie Wstawke FIFY13 z typologią na 2.0 o której mowi JASIO :p
 

Kat

Użytkownik
Użytkownik
Witam może się będę powtarzał,ale jednak napisze jaki jest mój problem.I nie piszcie że nie czytam internetu czy poradników bo mam je w małym palcu.Widzę natomiast, że jednym działa a innym nie.Mój problem jest taki:mam lt 3.0 lecz dodatkowo wgrałem cichą aktualizacje.W momencie kiedy chce uruchomić płytę raz wyskakuje komunikat,że mam przeczyścić szmatką płyta a innym razem że nieprawidłowy dysk.Dodam, że nagrywałem już 4 płyty wersji complex, i szalonego.
Moje pytanie jest takie czy można jakośc cofnąć aktualizacje? i czy muszę na 100% kupić tę nagrywarkę Ihas?Chciałbym żeby wreszcie mi to poszło.Dodam również, że mam kumpla co nagrał na verbatimie 2, 4 x na img burn bez Ihas, przepuścił przez xbox creator za pierwszym razem miał szmatkę a potem się uruchomiła.Więc naprawdę nie wiem dlaczego jednym chodzi i innym nie, może mi to ktoś wyjaśnić?Dodam że u mnie jest zupełnie inaczej ja mogę zainstalować na dysk, nie używam żadnej metody mp3 lecz i tak wychodzi szmatka.Niech mi ktoś pomoże i napisze jak to nagrać .z Góry Dziękuje za pomoc:)
 

jasio

Świeżak
Świeżak

kubqq

Banned
A mógłbyś napisać w punktach pokolei co robiłeś z obrazem gdy ściągnołeś i jak ją nagrałeś?

Wielu osobm by to pomogło, napewno mi, bo również mam LT 2.0 i nie mam nagrywarki ihas.
 

Kat

Użytkownik
Użytkownik
1. rozpakowałem gre
2. przepuściłem grę za pierwszy razem przezz abx a potem xbox creator
3. wgrałem topology xgd3
4. nagrałem na emtekach 2,4 x
5. uruchomiłem za każdym razem się pojawiała szamtka albo nieprawidłowy dysk
6 nagrałme na dysk było to samo
 

kubqq

Banned
to napewno popełniłeś błąd. Jeśli masz LT 2.0 musisz zmienić topolgie na LT 2.0, nie przepuszczając przez abgx'a, pozatym nie nagrywaj na emtekach tylko Verbatim DL+R
 

Do góry Bottom