Lt 2.0 po cichej.. [Problem z grami ]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

visor87

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam lt 2.0. Mam cichą aktualizację od m$ poprzez live. Mój napęd to liteon. Dzis sciagnalem abgx i przeflashowalem gre zgodnie z tutorialem. Niestety po ponownym wypaleniu (BF3) dalej pokazuje sie komunikat, ze nie moze odczytac plyty, zebym przetarl scierka itp. Co zrobic ? Myslalem, ze na LT 2.0 po przerzuceniu przez ABGX gra juz będzie dzialac normalnie bo wczesniej z TU z pendrive jechalem ..
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Musisz wgrać nowy dasha i LT 3.0, a jeśli nie to z każda gra tylko zabawa ze starym sposobem z pendrivem.

Wysłane z Xperia Neo V z Tapatalk
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra posiada XGD3, więc nie można jej przez abgx'a v1.0.6 przepuszczać, jeżeli masz LT2.0... Przepuść przez wersję v1.0.5 i powinno działać (jeżeli faktycznie przepuszczasz przez v1.0.5 to sorry)
 

visor87

Użytkownik
Użytkownik
jezeli ja przepuscilem przez abgx ( nie znam wersji ) sciagnalem i zrobilem wszystko zgodnie z tym poradnikiem --> http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283 ( Robilem pierwszym sposobem czyli pod LT 3.0 z pliku abgx360_v1.0.6_setup.exe ) A mam LT 2.0. Mi odpalanie gier przez TU z pendrive nie przeszkadza, ale przeszkadza do gry na Xbox Live .. Bo przez zagraniem gry żądają pobranie aktualizacji. Czyli flash do Lt 3.0 by rozwiązał problem ?
 

TigraTeam

Banned
tak rozwiaze
 

visor87

Użytkownik
Użytkownik
Ok fajno, dzieki za odp. Jeszcze jedno pytanko, gdy robilem tym abgx'em to pod koniec wyskoczylo jakies sciaganie pliku .. procenty lecialo i na koniec cos w stylu tap any button to continue. Po czym się wyłączyło i koniec. I wypalalem zgodnie z instrukcją. Czyli czeka mnie ponowny flash 3.0 ..
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To w abgx to nie było ściąganie... :) Tylko 'poprawianie' obrazu...
 

visor87

Użytkownik
Użytkownik
Bo się trochę przejąłem tym, że abgx poprawił mi obraz ale po wypaleniu gry i odpaleniu w konsoli wyskoczyla fantastyczna wiadomosc o tym, że klocek nie może jej odczytać.. No to LT 3.0 trza grać ;]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom