LT+3.0 a LT+2.0 ?

fizik

Użytkownik
Użytkownik
nowej nie, jest nadal 14699.
Mam w danych systemowych 14699, a jednak po probie podpiecia do neta wola aktualizacje. O co chodzi?
 

FNR

Użytkownik
Użytkownik
Mam w danych systemowych 14699, a jednak po probie podpiecia do neta wola aktualizacje. O co chodzi?
avatary
 

reavenger

Banned
witam żeby nie śmiecić... potrzebuje odpowiedzi mam iksa już z nim trochę przeżyłem, przechodził update, dashe nowe LT itp niedawno zrobiłem sobie (tak sam przerobiłem działało) LT+ 2.0 i sobie grałem normalnie w gry z xgd3. Ale przedwczoraj miałem chęć na film i że zapomniałem jak uruchomić zawartość płyty to wymyśliłem ze coś trzeba ściągnąć z XBL no i poszedł najnowszy dash ten 699 chyba wczoraj zaprosiłem kolegę mieliśmy grac w forze 4 ale niestety z dashem nie działa nowym. Później moje domysły potwierdziły się ze trzeba mieć LT+ 3.0 więc pobrałem z jungleflasherem zrobiłem co trzeba lecz jak wprowadziłem firmware do spoofnięcia to wyskoczył mi napis ze ten lt to wersja próbna czy testowa i żeby używać wyłącznie dla siebie(nie pamiętam dokładnie na razie nie mam jak sprawdzić było "external use only" czy coś) ale wgrałem klucz skopiowałem itd później odczytałem go i było ze przerobiony FM ap 2.5 LT 3.0 coś mniej więcej takiego... Złożyłem iksa i nie czytał w ogóle płyt ani ap ani xgd3 nawet nie łapał xgd2... wiec musiałem cofnąć flash... Dlaczego tak się stało? Może ktoś wytłumaczyć mi? Może coś źle zrobiłem przy flashu?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Daj loga z JF, na podstawie tego będe w stanie pomóc... ; )
 

gosciu1

Świeżak
Świeżak
Mam LT 2.0, najnowszy dashboard. Jedyna gra z xgd3 (rayman origins) po czarnym ekranie wraca mi do dash'a. Nagrywam na verbatimach, truncate opcja. Czy wgranie LT 3.0 rozwiąże problem ? Będę wdzięczny za radę.
 

FNR

Użytkownik
Użytkownik
witam żeby nie śmiecić... potrzebuje odpowiedzi mam iksa już z nim trochę przeżyłem, przechodził update, dashe nowe LT itp niedawno zrobiłem sobie (tak sam przerobiłem działało) LT+ 2.0 i sobie grałem normalnie w gry z xgd3. Ale przedwczoraj miałem chęć na film i że zapomniałem jak uruchomić zawartość płyty to wymyśliłem ze coś trzeba ściągnąć z XBL no i poszedł najnowszy dash ten 699 chyba wczoraj zaprosiłem kolegę mieliśmy grac w forze 4 ale niestety z dashem nie działa nowym. Później moje domysły potwierdziły się ze trzeba mieć LT+ 3.0 więc pobrałem z jungleflasherem zrobiłem co trzeba lecz jak wprowadziłem firmware do spoofnięcia to wyskoczył mi napis ze ten lt to wersja próbna czy testowa i żeby używać wyłącznie dla siebie(nie pamiętam dokładnie na razie nie mam jak sprawdzić było "external use only" czy coś) ale wgrałem klucz skopiowałem itd później odczytałem go i było ze przerobiony FM ap 2.5 LT 3.0 coś mniej więcej takiego... Złożyłem iksa i nie czytał w ogóle płyt ani ap ani xgd3 nawet nie łapał xgd2... wiec musiałem cofnąć flash... Dlaczego tak się stało? Może ktoś wytłumaczyć mi? Może coś źle zrobiłem przy flashu?
"external use only-DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO(nie do konsoli)" Wgraliście klucz do 0800_3.0_Firmware którym ZCZYTUJE SIĘ PŁYTY ORYGINALNE, NIE DO ZASTOSOWANIA W KONSOLI.
Ściągnijcie najnowszego JF 1.91, najnowszy pak iXtreme 3.0, wrzućcie go do folderu "Firmware" w JF, potem w "Open Source Firmware" to co macie(klucz/OFW) i JF dopasuje odpowiedni FW 3.0
Poza tym czytaj poniżej bo to już też Ciebie dotyczy

Mam LT 2.0, najnowszy dashboard. Jedyna gra z xgd3 (rayman origins) po czarnym ekranie wraca mi do dash'a. Nagrywam na verbatimach, truncate opcja. Czy wgranie LT 3.0 rozwiąże problem ? Będę wdzięczny za radę.
LT3 i najnowszy ABGX 1.0.6 - po wgraniu LT3 przepuść obraz/iso Raymana z dysku przez ABGX(wgra potrzebny patch/topology) i nagraj ponownie, gra odpali
Masz najnowszy dashboard, więc WSZYSTKIE gry XGD3 oraz AP 2.5 będą wymagać sprawdzania/autopatchowania w ABGX
Gry XGD3 i AP 2.5 które działały pod LT2 nie będą działać pod LT3 bez przepuszczenia przez ABGX i ponownego nagrania!
Jeśli nie masz nagrywarki iHAS i nagrywasz "Truncate" to nie instaluj gry na dysku, bo nie będzie działać z dysku, wywali błąd "Authorization failed" i wyłączy konsolę

PS.Jeśli zgrasz na dysk Raymana z gry nagranej "Truncate" to ABGX prawdopodobnie wywali błąd bo to nie jest pełny obraz gry(97%), więc grę raczej będziesz musiał pobrać ponownie(jeśli nie masz oryginalnego .iso na dysku).
 

gosciu1

Świeżak
Świeżak
LT3 i najnowszy ABGX 1.0.6 - po wgraniu LT3 przepuść obraz/iso Raymana z dysku przez ABGX(wgra potrzebny patch/topology) i nagraj ponownie, gra odpali
Masz najnowszy dashboard, więc WSZYSTKIE gry XGD3 oraz AP 2.5 będą wymagać sprawdzania/autopatchowania w ABGX
Gry XGD3 i AP 2.5 które działały pod LT2 nie będą działać pod LT3 bez przepuszczenia przez ABGX i ponownego nagrania!
Jeśli nie masz nagrywarki iHAS i nagrywasz "Truncate" to nie instaluj gry na dysku, bo nie będzie działać z dysku, wywali błąd "Authorization failed" i wyłączy konsolę

PS.Jeśli zgrasz na dysk Raymana z gry nagranej "Truncate" to ABGX prawdopodobnie wywali błąd bo to nie jest pełny obraz gry(97%), więc grę raczej będziesz musiał pobrać ponownie(jeśli nie masz oryginalnego .iso na dysku).
Dzięki za pomoc ! Wcześniej abx w ogóle nie chciał 'czytać' tego obrazu. Dopiero teraz ściągnąłem najnowszą wersję 1.0.6. i sprawdza ten obraz. Warto po tym spróbować nagrać znowu, żeby poszła na LT 2.0 ? Przeróbki sam nie zrobie, muszę oddać konsolę do 'specjalisty' ;) Jeśli warto spróbować to na jakich ustawieniach ? W sumie wypalę chyba tak, czy siak - zaczekam z graniem ew. aż oddam konsolę do przerobienia na 3.0
 

Cziken

Banned
Siema.

Mam XBOX'a przerobionego LT 2.0, czy wszystkie aktualne gry będą na tym chodzić czy muszę instalować 3.0 ?
 

reavenger

Banned
zrobilem jak napisales ale wybiera mi teraz lt 1.1 ... jakies sugestie ?

EDIT:
Dobra mam udalo sie jakos zaraz przetestuje i napisze czy działa :)

niby działa... jak mam nagrac te xgd 2 z ap 2.5? wczoraj nagrałem patchowałem abgx... coś jeszcze trzeba? bo narazie to nie na czasie jestem ... z góry dziękuje za pomoc
 

reavenger

Banned
Siema.

Mam XBOX'a przerobionego LT 2.0, czy wszystkie aktualne gry będą na tym chodzić czy muszę instalować 3.0 ?
jak nie zaktualizujesz dasha to nie powinienes nic robic ja sie cieszylem na lt 2.0 AC:R przeszedłem ale zrobilem update i nie dziala teraz musze robic LT 3.0 ;p
 

X20000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to dziwne bo ja zrobiłem update najnowszego dasha i mam lt 2.0 bo 3.0 narazie niechce mi się robic i wszystkie gry mi chodzą
 

reavenger

Banned
to dziwne bo ja zrobiłem update najnowszego dasha i mam lt 2.0 bo 3.0 narazie niechce mi się robic i wszystkie gry mi chodzą
zdecydowanie dziwne bo ja update mialem przedwczoraj i mi z lt 2.0 na benq(fat) niedzialają xgd3 ani ap 2.5... zrobiłem tera lt 3.0 i daje scan cod BO Klik powinno działać teraz?
 

FNR

Użytkownik
Użytkownik
to dziwne bo ja zrobiłem update najnowszego dasha i mam lt 2.0 bo 3.0 narazie niechce mi się robic i wszystkie gry mi chodzą
jak masz napęd Samsung albo Hitachi firmowo to nic dziwnego ;)

ZALECANE USTAWIENIA ABGX 1.0.6

http://xboxforum.pl/artykuly-f160/[tutorial]-patchowanie-gier-pod-dash-14699-a-116011.html
POST #2 pod koniec

Dzięki za pomoc ! Wcześniej abx w ogóle nie chciał 'czytać' tego obrazu. Dopiero teraz ściągnąłem najnowszą wersję 1.0.6. i sprawdza ten obraz. Warto po tym spróbować nagrać znowu, żeby poszła na LT 2.0 ? Przeróbki sam nie zrobie, muszę oddać konsolę do 'specjalisty' ;) Jeśli warto spróbować to na jakich ustawieniach ? W sumie wypalę chyba tak, czy siak - zaczekam z graniem ew. aż oddam konsolę do przerobienia na 3.0
Gry XGD3/AP2.5 sprawdzone/spatchowane pod nowym ABGX zrobionym pod LT3 nie uruchomią się pod LT2

Siema.
Mam XBOX'a przerobionego LT 2.0, czy wszystkie aktualne gry będą na tym chodzić czy muszę instalować 3.0 ?
Jak Ci wszystko śmiga to po co Ci LT3 ;) nie musisz instalować, poczekaj aż jakiś HIT 2012 który się ukaże będzie tego wymagał, wtedy jeśli tytuł będzie dość ciekawy zrobisz aktualizację
 

Cziken

Banned
Czyli gdy mam TL 2.0 będę mógł zainstalować 3.0 ? I w tedy płyty które działały na 2.0 będa rowniez chodzic na nowym?

tak poza tym, możecie mi powiedzieć na jakiej zasadzie działaja gry na paru płytach np, Forza 4 gdy ma się xboxa 4gb i nie mozna jej zainstalowac? Działa to tak, że po jakimś czasie ukonczenia gry prosi dysk 2 ? I czy duzo jest takich gier ?
 

FNR

Użytkownik
Użytkownik
Czyli gdy mam TL 2.0 będę mógł zainstalować 3.0 ? I w tedy płyty które działały na 2.0 będa rowniez chodzic na nowym?
tak poza tym, możecie mi powiedzieć na jakiej zasadzie działaja gry na paru płytach np, Forza 4 gdy ma się xboxa 4gb i nie mozna jej zainstalowac? Działa to tak, że po jakimś czasie ukonczenia gry prosi dysk 2 ? I czy duzo jest takich gier ?
Masz LT2, trochę gier, żadna nie była przepuszczana przez nowy ABGX, wtedy:
Gry poza XGD3(najnowsze np.MW3,GOW3,NFS THE RUN...) i AP 2.5 (AC:B,COD MW2,COD BO,NFS HP,FABLE 3,HALO REACH) będą działać normalnie na LT3,
ale wszystkie XGD3 i AP2.5 które działały pod LT2 trzeba zgrać na dysk, przepuścić/spatchować przez nowy ABGX i ponownie nagrać bo inaczej nie będą działać pod LT3.
Płyta 2 do Forza 4 zawiera dodatkowe samochody i trasy, nie masz dysku to ich nie zainstalujesz(nie będą dostępne w grze)-poza serią FM nie spotkałem się z czymś takim.
 

Grabb

Świeżak
Świeżak
wszystkie XGD3 i AP2.5 które działały pod LT2 trzeba zgrać na dysk, przepuścić/spatchować przez nowy ABGX i ponownie nagrać
Czy można zgrać na dysk komputera grę która jest nagrana na płytę, w celu spatchowania jej i ponownego nagrania? Jesli tak jest na to jakiś program/sposób?
Pytam gdyż mam trochę gier, które chciałbym w przyszłości odpalić na LT 3.0, lecz wszystko na płytach, po nagraniu danej gry usuwałem ją z dysku twardego komputera.

Dzięki za info.
 

kolonet

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie gry xgd2 możesz, zrzucić na dysk z DVD programem IMG BURN tym samym co nagrywasz gry tylko wybierając opcje tworzenia obrazu z DVD. Obraz przepuszczasz przez ABGX 1.0.6 i nagrywasz ponownie, i dziala pod LT.3.0 - Tyczy sie tylko gier AP25 AP26. Pozostale dzialaja normalnie z poprzednich wersji LT. Pamietaj jednak, że gry XGD3 nagrane w 97% nie mozna zgrywac na dysk - trzeba pobierac na nowo z neta...
 

fido22seba

Świeżak
Świeżak
Witam,

mam przerobionego na lt 2.0 naped hitachi 59,najnowszy dash co mam zrobic zeby grac w najnowsze gry ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam,

mam przerobionego na lt 2.0 naped hitachi 59,najnowszy dash co mam zrobic zeby grac w najnowsze gry ?
Jeżeli mówisz o dashu D:14699 to musisz podmienić napęd na liteona/benq i wgrać LT+3.0, a do Hitachi wgrać OFW i zostawić w razie aktualizacji.
Wczoraj załatwiłem tak 2 konsole, działały znakomicie :)
 

xbf

Świeżak
Świeżak
hej :) proszę o pomoc, bo jestem zielony w temacie!

mam flash lt 2.0 i dash 13604. nagrałem sobie gierki xgd3 (saints row 3 i fifa 12) tak jak zwykle, bez żadnego patchowania i starym napędem, wszystko pięknie śmiga. dzisiaj chciałem pograć w stare call of duty mw2 i dostaję komunikat o nieobsługiwanej płycie... dlaczego, co jest nie tak? próbowałem z wgranym TU na usb, ale wciąż to samo...

czy mam zrobić update do najnowszego dasha (rozumiem, że nie skasuje mi flasha?) i grać na 2.0 czy wtedy zrobić flash do 3.0 (wtedy będę musiał patchować i jeszcze raz nagrywać już wypalone gry?)? gram tylko offline.
 

Do góry Bottom