LT 3.0 a nagrane wczesniej gry xgd2 bez ap2.5 pod live

nowy_12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Krótkie pytanie: czy mając wczesniej nagrane gry xgd2 (bez ap2.5) specjalnie pod live sprawdzone abgx 1.0.5 muszę ponownie przepuszczac przez abgx 1.0.6 i nagrywać ihas'em dla lt 3.0 jezeli chce dalej na nich grać live? (Dla przykładu Bad Company 2) Proszę o szybką odpowiedz.
 

TigraTeam

Banned
nie musisz mozesz grac
 

nowy_12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzieki za szybką odpowiedz :)
 

nowy_12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a topology data nie jest dogrywane do kazdego obrazu dla lt 3.0 sprawdzając go w abgx 1.0.6? nawet dla tych xgd2 bez ap2.5? chodzi mi o flage...
 

redwall

Świeżak
Świeżak
Hej dobrzy ludzie. Stary obraz AC Brotherhood przepuszcze przez nowy abgx360 i ta gra bez problemu pójdzie na lt 3.0? Podobnie Fable3? Zauważyłem też że abgx ma różne levele autofix. Po analizie tej gry na levelu 3, na żółto pokazało stealth status is uncertain oraz veryfikacja failed. Czy to oznacza że powinienem zrobić analize na innym levelu?
 

Piciu29

Użytkownik
Użytkownik
A ja zapytam tak czy jesli jest xbox bez dysku i będzie przerobopny na LT 3.0 to czy gry nagrane pod LT2.0 ale np XGD3 (NFS the Run itp) czy to będzie działać z płyty no bo dysku i tak nie ma czy na nowo ten obraz trzeba przepuścic przez abgxa i dopiero palic
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A ja zapytam tak czy jesli jest xbox bez dysku i będzie przerobopny na LT 3.0 to czy gry nagrane pod LT2.0 ale np XGD3 (NFS the Run itp) czy to będzie działać z płyty no bo dysku i tak nie ma czy na nowo ten obraz trzeba przepuścic przez abgxa i dopiero palic
Wszystkie gry z zabezpieczeniem XGD3 i AP2.5 wypalone pod LT+2.0 nie będą działać na LT+3.0 czy to z dysku czy z płyty. Było o tym na forum X-razy
 

redwall

Świeżak
Świeżak
Hej, po użyciu abgx pojawił się plik MDS. Mam zaznaczyć ten plik do nagrania? Czy po staremu plik DVD?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
plik dvd
 

Do góry Bottom