LT 3.0 a orginalne gry

DarmoweMacanko

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam jestem szczęśliwym posiadaczem xboxa 360 elite i moje pytanie dotyczy dokładnie przeróbki LT 3.0 byłem akurat w serwisie i została ona wgrana i odpala elegancko kopie gier tylko jak to sie ma z orginałami? Normalnie moge wrzucać orginalną płyte do napedu i nie bać się ze strace przeróbke czy coś w tym stylu? Dodaje ze nie mam zamiaru podłaczać konsoli do internetu same granie w single ;)
I drugie pytanie w jaki sposób mogę stracić tą przeróbke? Np aktualizacja konsoli? itd?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz lt.3.0 to w żaden sposób nie usunie Ci przeróbki wiec bez obaw mozesz wszystko aktualizowac

Wysłane z telefonu
 

MatziPL

Użytkownik
Użytkownik
Podłączyć do Internetu też możesz ja miałem kiedyś Elite i Arcade przerobione na LT 3.0 i nie dostałem Bana bez obaw ;) Banów nie dają już od 2010 roku ;)
 

solisie

Użytkownik
Użytkownik
Gry oryginalne również możesz odpalać :)
 

DarmoweMacanko

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuje ślicznie za odpowiedzi :D bardzo mi się to wszystko przyda :) aktualnie przygotowuje się do wypalania pierwszych gier na swoją czarnulkę ;)
 

solisie

Użytkownik
Użytkownik
Życzę powodzenia, ponieważ większość początkujących ma jakieś małe lub duże problemy :)
 

DarmoweMacanko

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiec tak mogę smiało odpalać piraty jak i orginały? :D Tak samo instalowanie na dysku nie bedzie niczym przeszkadzalo konsoli? :D
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiec tak mogę smiało odpalać piraty jak i orginały? :D Tak samo instalowanie na dysku nie bedzie niczym przeszkadzalo konsoli? :D
Tak możesz śmiało odpalać kopie jak i oryginały co do instalacji gier natrysk jest to zalecane ponieważ nie kasuje napędu nic się nie stanie z przerobka

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom