LT 3.0 a Xbox Live

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie,

1.) miałbym pytanko do bardziej doświadczonych użytkowników forum. Czy mając przeróbkę LT 3.0 - najnowszego dasha, a takze specjalnie przygotowana nagrywarke moge spokojnie wykupic abonament xbox live i grac przez internet ?

To, ze nie mam zadnej cichej aktualizacji itp. to jestem przekonany, gdyz zadnej gry z ta aktualka nie wlaczalem.

2.) Kolejne pytanie odnosnie zakupow na ' livie ' .. Czy moge spokojnie kupowac gry Arcade, sciagac demat itp. ??

3.) czy majac np. Deus Exa pod LT 3.0 moge spokojnie kupic dodatek DLC do gry z marketu ? czy bedzie kompatybilne i bedzie elegancko chodzic ??

Dzieki za wyrozumialosc i pomoc :)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ad1. Tak
ad2. Tak
ad3. Tak
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcza zapytam dla uspokojenia swojego sumienia i 100 % pewnosci.

Przypusmy, ze jednak jakims cudem otrzymalem kiedys flage itp. .. Czy podlaczajac sie do live'a jest szansa na bana ?? Czy Microsoft na te chwile zaprzestal banowac ?. Nie oczekuje tu 100 % pewnosci, tylko odpowiedzi Osoby dowsiadczonej w temacie.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Bana możesz dostać zawsze i w każdym momencie. Koniec kropka.
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Z tego akurat zdaje sobie sprawe. Chcialem tylko przeczytac od Ludzi ktorzy graja w taki sposob nie wiem .. pol roku, rok, dwa i swietnie sobie radza ... Czy przewaznie jest tak, ze miesiac .. drugi - ban. Czy sa Osoby, ktore jednak graja z powodzeniem, dosyc dlugo
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Ją gram pół roku na lt 3.0, póki co żadnego bana. Gry nagrywane ihasem.

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
wiele osób gra na LT+ 3.0 nawet bez ihasa i jak widać nawet nie myślą o banie.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zachowując minimum ostrożności tj. wypalamy tylko sprawdzone kopie, najlepiej iHASem + nie gramy w gry które nie miały jeszcze europejskiej premiery można się przed Banem zabezpieczyć. MS od 3 lat nie z banował za firmware, przynajmniej nikt o tym nie pisał tutaj i na zagranicznych forach.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wszyscy tylko o tym banie... ale nie grajac przez live i nie podlaczajac konsoli do neta to jest tak samo jakbys mial bana bo nie korzystasz z live, a obecnie nie tylko za flash mozna dostac blokade
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze jedno pytanie:

czy na te chwile jak mam 2.0 moge podpiac sie do live'a i grac np. w FIFE 12, gre ktora nie ma XGD3 i nie jest pod LT 3.0, czy lepiej jednak zaczekac z polaczeniem z internetem do czasu wgrania LT 3.0 ?

Z gory dzieki
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jeszcze jedno pytanie:

czy na te chwile jak mam 2.0 moge podpiac sie do live'a i grac np. w FIFE 12, gre ktora nie ma XGD3 i nie jest pod LT 3.0, czy lepiej jednak zaczekac z polaczeniem z internetem do czasu wgrania LT 3.0 ?

Z gory dzieki
Lepiej zaczekać, ponoć są osoby które łączą się na LT2 ale nie ma co kusić losu skoro LT3 jest jak na razie niezawodne.
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
i ostatnie mam nadzieje pytanie z tej beczki. Mam Battlefielda 3 wgranego pod LT 2.0 .. W sumie logiczne będzie, ze bede musial nagrac jeszcze raz plytke pod LT 3.0, prawda ? Czy stara wersje bede musial wykasowac z dysku, czy to nie ma znaczenia ??
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli ci nie Odpalimy to Tak, aczkolwiek bf3 wypalony pod lt2 powinien ruszyć. To magiczna gra :)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Okej, dziekuje za wyrozumialosc i pomoc. Mam nadzieje, ze po graniu LT 3.0 nie wyjdzie po miesiacu LT 5.0 tak jak mialem ostatnio przy przerobce na 2.0 ;-p ... Dla niektorych to zaden problem, ja niestety tak techniczny i magiczny nie jestem. Sam nie potrafie wgrac :(
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Okej, dziekuje za wyrozumialosc i pomoc. Mam nadzieje, ze po graniu LT 3.0 nie wyjdzie po miesiacu LT 5.0 tak jak mialem ostatnio przy przerobce na 2.0 ;-p ... Dla niektorych to zaden problem, ja niestety tak techniczny i magiczny nie jestem. Sam nie potrafie wgrac :(
Jeżeli nie grasz na xbl to zawsze możesz wejść w RGH i mieć święty spokój :) każdy kij ma dwa końce hehe
 

bonio4

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze jedno pytanie:

czy na te chwile jak mam 2.0 moge podpiac sie do live'a i grac np. w FIFE 12, gre ktora nie ma XGD3 i nie jest pod LT 3.0, czy lepiej jednak zaczekac z polaczeniem z internetem do czasu wgrania LT 3.0 ?

Z gory dzieki
Siema. Ja mam LT 2.0 i gram na live w fife 12 bezproblemowo.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Może i to jest jakieś rozwiązanie z tym przejściem na RGH z tym, że jednak wolałbym troszkę pograć na xbox live.

Z tym, ze teraz tak przemyslalem, co mi to w sumie da jezeli w 90 % grach potrzebne sa jakies online passy, ktore sa tylko z oryginalem. Jezeli sie myle, to niech mnie ktos poprawi. Jak wyglada ta gra na livie kiedy sie ma LT, trzeba kupowac oddzielnie online passy, czy jak rozwiazac ten problem ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
oczywiście że musisz mieć onlinepass do gier które tego wymagają i LT3 nic do tego nie ma.
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
czyli prawda jest tak,a ze multi bez online passa posiada tylko garstka gier, a online pass mysle, ze to koszt okolo 50 plnow. .... hhmmm

Kwestia do przemyslenia, juz mnie glowa zaczyna bolec co wybrac ;p ;-)


P.s - czy mając wgrane LT 2.0 i dasha 13[..] da sie przerobic na RGH ? Konsola jest z roku 2009 < okres wakacji > model Elite < dysk 120 GB >

RGH mnie troche przeraza, zbyt fachowa terminologia, obawiam sie, ze sie nie polapie i nie wiem czy nie bede musial dokupowac dysku zewnetrznego gdyz takowego nie posiadam, tylko pendrive'a 16 GB. Podpinanie dysku xboxa do laptopa wydaje mi sie abstrakcja i ze nie dam sobie rady :(
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na twojej konsoli da się zrobić rgh. Dysk musialbys dokupić. W brew pozorom rgh jest łatwe w obsłudze. Wielu ludzi się do niej przekonało i se chwalą.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom