LT+ 3.0 dla BenQ i Lite-On(phat) wypuszczone!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ponawiam pytanie, co z AC:R? nie ma go na liscie gier XGD3 do których należy dograć patch.....??
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
jesli zalczylem patch zgodnie z int to czy mam nagrywac plyte odrazu w xbc czy np moge wylaczyc xbc i obraz iso w ktory zaladowalem patch moge nagrac np imgburn metoda turncate?
Dobre pytanie czekamy na odpowiedź :)
 

RollTide

Użytkownik
Użytkownik
a co zgrami typu fifa top spin one tez wynagaja patchowania czy tylko gry ap.25 i te xgd3 ??to sie robi coraz gorsze kiedys wystarczylo nagrac gre i pozdro teraz juz to nie jest wcale takie proste tym bardziej ze wiekszac tutkow na forum sa z przed 3 lat;/
 

Khaerxis

Użytkownik
Użytkownik
Jak w końcu wygląda sprawa z wypalaniem tych gier. Nie chodzi mi tu o metody tylko o sam napęd. Musi to być ten IHAS?
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś te wszystkie program i LT wrzucić w jednym linku na Filesonic lub coś innego??

PS> Skyrim od DOG29 paczuje się normalnie??
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Tak można za pomocą XBC dograć patche ręcznie a gotowy obraz iso wypalamy jak kto i gdzie woli:)
 

szyszka1981

Świeżak
Świeżak
mam boxa slima nowego przerobionego lt 2.0
jestem nowy w temacie wiec pytania i proszę o odpowiec TAK/NIE:
lt 3.0 potrzebne do gry w sieci?
lt 2.0 może grać na orginalach w sieci?
 

m4rc1n3k

Użytkownik
Użytkownik
a jak odróżnić pełny obraz od niepełnego ?
 

guciu1430

Użytkownik
Użytkownik
w xbc po załadowaniu patha przy przejściu na write maż zaznaczone nagrywanie przy pomocy IMGburn,ja przy pierwszej próbie pathowałem CODMW2 i niedodałem path do folderu z iso.wyłączyłem xbc,wypaliłem img i gra niedziała.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Dobra czyli tak na chłopski rozum. Po prostu paczuje się gre i gdy dochodzi się do momentu gdy przechodzimy do zakładki Write to w tym programie nie nagrywamy tylko wyłączamy XBC i ta gra jest już spaczowana i można nagrac zwykłą nagrywarką np w IMAGEBURN wybierajając plik dvd. i nagrywamy ????? Nikt nie musi pisać że granie na takich kopiach jest większym prawdopodobieństwem że się dostanie bana wiem o tym i się nie przejmuje.


I dodatkowo gry które są na 2 płytach to dwie płyty trzeba patchować czy tylko pierwszą np BF 3 ??
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
@RollTide: 3 lata temu to chyba ostatni raz mózgu użyłeś... Czego Ty oczekujesz, że M$ jeszcze nagra Ci piraty? A tutoriale na forum są i są aktualne, wystarczy chęci...
@Khaerxis: Ile razy padła już odpowiedź na to pytanie, m.in w tym temacie i na stronie c4eva??? - NIE, nie trzeba ihasem, można imgburn
@Sierak1717: Wszystko masz jak na dłoni, tak ciężko pobrać to nie z jednego a z dwóch, czy trzech linków? -.-

LUDZIE MYŚLCIE!
 

Fafiq

Świeżak
Świeżak
Jak ktoś się bierze za patchowanie a nie wie co to ppm to naprawdę grubo...

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Kakashi

Banned
mam boxa slima nowego przerobionego lt 2.0
jestem nowy w temacie wiec pytania i proszę o odpowiec TAK/NIE:
lt 3.0 potrzebne do gry w sieci?
lt 2.0 może grać na orginalach w sieci?
2xrazy tak i nie za płyte w napędzie tylko za lt w napędzie się dostaje bana
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Nie musi być IHAS tylko musi być pełny obraz, czyli jeśli nagrałeś turncate nie możesz zrobić z niej obrazu i spaczować tylko musisz pobrać grę raz jeszcze, jeśli usunąłeś ją z dysku.
Paczujemy tylko gry z AP 2.5 i XGD3 wszystkie inne zostają jak były

Każdy obraz ściągnięty z sieci jest pełny, ale nagrywając zwykłą nagrywarką płyta wypali się w 97% i z takiej nie zrobisz pełnego obrazu poprzez XBC.
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
@Simo tak, o ile nie grasz ONLINE, bo jeśli grasz online, to musisz mieć nagrywarkę ihas z LT-Max
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
szymona96, tak ciężko.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Tak
 

trunus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może ktoś te wszystkie program i LT wrzucić w jednym linku na Filesonic lub coś innego??

PS> Skyrim od DOG29 paczuje się normalnie??
https://rapidshare.com/files/2928867128/LT_XBC_Topology_JungleFlasher.rar
 

RollTide

Użytkownik
Użytkownik
wasza pomoc jest nie oceniona....predzej sie czegos na zagranicznym forum dowiem niz tutaj poprostu zenada nie znam sie to pytam nie chcesz opowiadac nie odpowiadaj bo zamiast obrazac bylbys wstanie odpwowiedziec ale wyglada na to ze tylko na cie stac pozdrawiam szymku
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
najepiej żeby ktoś ogarniety w temacie zrobił dokładny tutorial z fotkai krok po kroku jak sie paczuje bo inaczej bedziemy tu mieli setki tych samych pytań
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom