LT+3.0 dla Benq w testach, dla LiteOn dziś

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

materac48

Banned
Użytkownik
oby złamali liteon 1175 ;]
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja niechcacy(nie pytajcie jak :eek:) wgralem sobie nowego dasha z pena . Konsola nie bylla nigdy w sieci. Wiem ze nowy dash juz ma w sobie te aktualizacje tablic i aby grac offline musze czekac LT 3.0 oraz ponownie wypalic gry. Martwi mnie jednak to, ze ludzie pisza, ze aby grac nawet offline z nowym dashem na lt 3.0 bede musial kupic ihasa ;/ bo to akurat srednio mnie bawi :(
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
jak tak dalej bedzie to pier*** te piracenie i bede smigal na oryginalach..

co miesiac nowa przerobka i ch** wie co jeszcze
 

Wedel

Użytkownik
Użytkownik
Ja już zamówiłem sobie ihasa żeby później nie czekać i mam pytanie czy ihasem sie nagrywa tak jak normalnymi nagrywarkami czyli przepuszcza sie przez abgx i nagrywa imgburnem czy jakimiś innymi programami?
Sory że troche nie na temat ale nie chce zakładać nowego :)
 

antos

Użytkownik
Użytkownik
Czyli mówicie, że teraz już nie będzie dało się nagrać gier pod lt 3.0 na zwykłej nagrywarce? To jest pewne?
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
oby złamali liteon 1175 ;]
Prace na tym dysku jest tymczasowo zawieszony, a v3.0 jest w toku innych modeli dysków

This version adds support for topology data in place of AP2.5 replay data for all XGD3 and AP2.5-active XGD2 backups. *NOTE: For drives that support AP2.5, all backups containing AP2.5 replay data will need to be patched or re-dumped and re-burned for compatibility with v3.0.

Wystarczy poczytać
 

tomi676

Użytkownik
Użytkownik
Co to jest ten ihas ja nie aktualizowalem dalej gierki na lt 2.0 mi chodza gearsy itd wiec pewnie bede zmuszony zainstalowac nowego dasha z jakas nowa grą ktora w najlbizszym czasie sie pojawi. i mam pytanie wiem ze ponoc trzeba bedzie nagrywac raz jeszcze te gry z xgd3 np gearsy 3 itd ale czym jakims ihasem bo normalnie moim pioneerem z imgburn?
 

kaslapek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na forum wszystko pisze , poszukaj najpierw
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
Z tym nagrywaniem to na razie plotka także nie gorączkujcie się. Ale żeby być bezpiecznym na live to tylko ihas.
 

krzysiekgt

Użytkownik
Użytkownik
ihas to model nagrywarki Liteon gdzie możesz wgrac specjalnego firmware do nag plyt na xboxa - to tak w skrócie
 

Blue

Użytkownik
Użytkownik
do tych co płaczą że będą musieli kupić nagrywarkę ..

Ludzie przecież nowy ihas 124 nie kosztuje nawet tyle co połowa nowej orginalnej gry ... więc mniej czipsów i soczków w kartoniku ze szkolnego sklepiku i raz dwa uzbieracie :)
 

matin2233

Świeżak
Świeżak
Kidy będzie się mogło ściągnąć na Lite-On'a?
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Trochę nie rozumiem po co ten cały ihas skoro wszystko było okay nagrywając 97% (forza to swoją drogą .)
 

Kakashi

Banned
jak się ma nagrywarke od c4eva to na lt 2.0 i najnowszym dashu wszystko śmiga, lt 3.0 wychodzi raczej do ap25 i dla tych co nie mają takich nagrywarek
 

Wedel

Użytkownik
Użytkownik
@Kakashi co to za nagrywarka od c4eva?
 

mateusz_003

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy te oznaczenie 'B' w numerze ihas 124-19B oznacza jakiś konkretny model czy to jest tylko oznaczenie koloru albo opakowania? Można wgrać firmware do nagrywarki ihas124-19 bez B?
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
jak się ma nagrywarke od c4eva to na lt 2.0 i najnowszym dashu wszystko śmiga, lt 3.0 wychodzi raczej do ap25 i dla tych co nie mają takich nagrywarek
Jak masz cichą aktualizację to śmiga to do czego jest TU. A nie WSZYSTKO śmiga. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.. i w gwoli ścisłości bo kilka razy mnie już w oczy raziło.. IHAS to nie model nagrywarki C4eve'a. Ten Pan wykonał tylko firmware dla tej określonej ściśle serii nagrywarek.
 

Blue

Użytkownik
Użytkownik
@ Jax a skąd wiesz czy w jakieś grze nie zabranie Ci własnie tych 3 % i że są to faktycznie fake sectory ?

@ radek .... nagrywrka lite on ihas 124b z firmware ixtreme burner max

@ mateusz "B nazwie" to okreslenie konretnego modelu ... z tego co sie orientuje ihas 124 A tez jest :)

BTW to wszystko jest na tym forum ... wystarczy poszukać, a nie powiększać grono trolów !!!!
 

kulkers

Użytkownik
Użytkownik
Takie gadanie. Ja nagrywam metodą 97% i cała śmietanka październikowo/listopadowa chodzi bez zająkniecia i nigdy mnie nie wywalilo do dasha a miewałem sesje 8 godzinne. Tylko forza jest niegrywalna ale jeżeli tylko w jednej grze zrobą to zabezpieczenie to i tak nie kupuję nagrywarki tylko oryginalna forze za pół roku jak wyjdzie w platynie.
 

Kamilxd

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze trochę to lepiej będzie zapłacić te 200zł za RGH niż bawić się w wymiany nagrywarek, kupowanie-wypalanie płyt itp :confused:
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom