LT 3.0 Jaka Nagrywarka ?

doliver025

Świeżak
Świeżak
Mam Optiarc DVD RW AD-7710H ATA Device, czy mogę nagrywać gry ? może jest tu ktoś kto zna się na tym ?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poszukaj na forum jest temat o tym. Wątpię żeby się nadawała. Gwarancje daje tylko Ihas
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
Poszukaj na forum jest temat o tym. Wątpię żeby się nadawała. Gwarancje daje tylko Ihas
Dodam iż nie interesuje mnie gra online, więc nie musi być jakoś super nagrane. Tak żeby gra działała i żeby konsoli nie niszczyła :)
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W przyadku starszych gier czyli XGD2 taka nagrywarka wystarczy. Nowsze gry XGD3 można nagrać na dwa sposoby:
- Opcja truncate - gra może działać lecz gwarancji nie ma (np nie zainstalujesz na dysk). Nie nagrasz gier z zabezpieczeniem CIV
- Opcja z programem burnermax paytool (nagrywarki Ihas) - pewność działania, bezpieczna gra online
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Liteon IHAS-124 Rewizja B ! :)
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
W przyadku starszych gier czyli XGD2 taka nagrywarka wystarczy. Nowsze gry XGD3 można nagrać na dwa sposoby:
- Opcja truncate - gra może działać lecz gwarancji nie ma (np nie zainstalujesz na dysk). Nie nagrasz gier z zabezpieczeniem CIV
- Opcja z programem burnermax paytool (nagrywarki Ihas) - pewność działania, bezpieczna gra online
Czyli co to znaczy, mogę nagrywać ?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zależy od zabezpieczenia gry. Starsze tak XGD2 będą działać.
Nowsze XGD3 gwarancji nie ma. Z zabezpieczeniem CIV działać nie będą.
Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
Zależy od zabezpieczenia gry. Starsze tak XGD2 będą działać.
Nowsze XGD3 gwarancji nie ma. Z zabezpieczeniem CIV działać nie będą.
Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
Czyli te gry z XGD2 to są gry starsze, a mogą być niektóre nowsze z tym ?
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
A jeśli będzie działać, to nic mi nie będzie psuło konsoli ?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nagrywaj na verbatimy przyjaZne dla lasera i najlepiej instalować na dysk żeby go nie męczyć.

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
No a jeśli bym parę razy zagrał z płyty, po prostu muszę kupić dysk/pendrive , to raczej by to nie po szkodziło ?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie zaszkodzi. No chyba że laser na wykonczeniu ;-)

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
Nie zaszkodzi. No chyba że laser na wykonczeniu ;-)

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
No, konsola z 2012 r. i podobno laser w bdb stanie, ale wiadomo jak to może być
 

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ihas ihas ihas .............
wypalałem zwykłą LG za 50zł kupioną 5 lat temu wszystkie działały, MP3FIX i bez problemu się instalowały na dysk nawet te z zabezpieczeniem CIV
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
ihas ihas ihas .............
wypalałem zwykłą LG za 50zł kupioną 5 lat temu wszystkie działały, MP3FIX i bez problemu się instalowały na dysk nawet te z zabezpieczeniem CIV
Miło coś takiego usłyszeć :p A ile waży gta 5 ?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik

doliver025

Świeżak
Świeżak
ihas ihas ihas .............
wypalałem zwykłą LG za 50zł kupioną 5 lat temu wszystkie działały, MP3FIX i bez problemu się instalowały na dysk nawet te z zabezpieczeniem CIV
Nie wiem czy coś to zmieni, ale sprawdzałem w Programie BurnerMax i wyszukało mi normalnie moją nagrywarkę
 

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No więc możesz spokojnie wypalać . Ja wypalałem ABGx (sprawdzałem obraz dla pewności) a potem IMGburn
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
Miło ^^
 

doliver025

Świeżak
Świeżak
Czyli, że mogę spać spokojnie ? I będę nagrywał , bez większych problemów ? a co z graniem online, wiem, że pisałem, że mnie nie interesuje ale pytam się z ciekawości
 

Do góry Bottom